Gilera Super motard 50 (2001)

Vlastník Bajdža
Vloženo 14.10.2007
Aktualizováno 14.10.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Tommy.RC napsal 22.03.08 v 13:04

Jo tak to ti moc neporadim ja sem se v tom nikdy takhle nevrtal ja sem maximalně čistil karbík ale víc nic...

Tommy.RC napsal 18.03.08 v 16:25

Tak co už je gilerka pryč???

smazany47908
smazany47908 napsal 16.12.07 v 12:32

A co Skytem 125? ten je ještě levnější

Tommy.RC napsal 03.11.07 v 12:02

No nevim jestli bych sel do yukiny...Uz ten buben vzadu se mi nejak nezda a je to sice 200ka ale ma to jen 11,5kw nebo tak nejak ale zase mas novy moto za dobra prachy no no nevim.Jo a to ani nevim ze ma Misa nejakyho korena A moje gil jede tak 140 ale uplne na krev sem ji nikdy netocil ale ta silnejsi verze ma 22Kw a ta jede prej i 155 ja mam tu slabsi s 18,5kw ale neztezuju si A MZ 250 ujedu

Bajdža napsal 02.11.07 v 16:46

Jo jezdil jsem , ale nemam tam bredni plasty se budou strikat , ja bych skusil koupit Yuki 200 sm , je to nejlevnejsi motard a kdyz se neco posere jsou levny plasty, . Uvidim po zime no az tohle prodam . Na tu Cagivu jsem se taky dival , je docela v poho . To musime nekdy dat spicha apokecat . Kolik ti jede ta tvoje ?? Ja mam 50 , ale vali tak 85 , ostatni 50 nestihaj . cus. Jo ja jsem jezdil do Hrisice pro kamose , on chodi s Michalou , ale ted nevim prijmeni bydli na zacatku .cus

Tommy.RC napsal 01.11.07 v 19:48

Ja sem chtel aprilku pegaso jenze mam papiry jen do petadvaceti kw a tak to nechci pokouset protoze ted mi vezmou naky body po ty bouracce tak abych zase neriskoval tak musim neco slabsiho asi bych chtel cagivu canyon 500.A ty si brousis zuby na co?Nekdy musime dat spicha a musim ti to zkouknout... A co dneska nenezdil si?Ja sem chtel ale pak sem to nestihl tak snad zejtra.Caj

Bajdža napsal 01.11.07 v 19:10

Tjn ,ja ji dam taky pryc a chci zase motarda si koupit na jare no . Hm co si chces kupovat ty ??? cus..

Tommy.RC napsal 30.10.07 v 18:02

No já sem tě na ní viděl párkrát pod lípama a vypadá celkem slušně jako všechny italský mašiny.A moje gil valí dobře ale už je to na mě slabý taky asi pujde pryč...A o nikom čeče nevim my už sme tady na to všichni starý

Bajdža napsal 27.10.07 v 22:39

Jo rikaji , ze je v poho. Po zime ji budu prodavat nevis o nekom kdo by chtel ?? dik za optani . a co ta tvoje Gilera jak vali ???

Tommy.RC napsal 24.10.07 v 11:21

A co ti na gileru říkaj v Dačicích???Jinak pěkná Viva la gilera