Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Horhe
Vloženo 1.3.2015
Aktualizováno 1.3.2015

První japonec v baráku a dobrý.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Ducati Monster 900: důvod neuveden

První dojmy - Jako tradičně jsem kupoval motorku v zimě, konkrétně 3 dny před štědrym dnem, tak neproběhla žádná delší zkušební jízda. Pouze dva kiláky na okresce, ale stačilo to abych zjistil, že moto je v pohodě, jede to rovně a motor běží jak má.

Doplňky na motorce - Nosič a kufr Givi Simply

Zvažoval jsem Monstra, Horneta, Speed Tripla a já nevím co ještě, ale najednou se vyskytla tahle hondice v pěkným stavu za slušný peníze, tak jsem neváhal, sednul do auta je jel pro ní.
Po pár tisících na jednoválcovym bavoráku je tenhle čtyřvál nezvyk, resp. byl. Od Vánoc do teď mám nějakejch 130 km po okreskách tady kolem a sžíváme se rychle. Akorát je zima a jízdní komfort není úplně tak jak by měl být.
Výhodou této motorky je, že si ji můžete dostatečně upravit dle svých dispozic a představ. Když jsem to kupoval, bylo sedlo úplně nejníž ze třech možných poloh, ještě v krámě mi to posunuli úplně nahoru, ale to zas bylo moc. Teď jsem to dal do prostřední pozice a je to přesně ono na mých 177 cm výšky. Ještě tam jde posouvat s plexi, ale s tím laborovat nebudu.
Co mě teda hodně překvapilo, že ve zpětných zrcátkách není vidět vůbec nic. Furt se musím různě kroutit, abych za sebe viděl. Takže jsem rovnou objednal zrcátka Vicma z novějšího modelu, kde už by to mělo být lepší.
Spotřebu neřeším, maximálku taky ne.
V nižších otáčkách je to taková mrtvolka, ale nad 8000 je sranda.