Yamaha XT 550 (1983)

Vlastník Bikerr3979
Vloženo 13.2.2015
Aktualizováno 15.5.2015

Neskutečnej držák od Yamahy.Touto motorkou si mě Yamaha získala.

Motorka koupena od dovoz z itálie

První dojmy - Kupoval jsem ji trošku s obavami.Pocházela z italskýho vrakoviště,neměla nakopávačku a ani jsem ji neslyšel zavrčet.Ale chtěl jsem něco do lesa na vyčištění hlavy.Brácha koupil dominátora NX-650 takže jsem měl s kým jezdit.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo se toho nebojí a nemá tolik peněz na tovární moto.

Doplňky na motorce - Je prostě překopaná na blbnutí v terénu.

Když jsem ji dotáhl do baráku tak se semnou nebavil ani kredenc ale pak moje drahá polovička zjistila že má každou druhou sobotu klid jen pro sebe když vypadnu na celý den.Napřed jsem ji musel trošku upravit na jízdy v terénu.Takže odmontovat blinkry,zrcátka,klakson,budíky,zadní světlo s držákem SPZ,vytrhat nepotřebný dráty,zvednout zadek,přezout na drapáky,vyměnit rozetu za větší.Mezitím jsem musel rozhýbat napínák rozvodu vyčistit karbec a sehnat nakopávačku.Po Jawách to byl nářez!Jezdí jak drak takže jsem musel vyměnit přední vidlici abych získal kotoučovou brzdu alespoň na předek.Postupně jsem vyměnil přední světlo s kapotáží dostala bastry na řídítka,nechal jsem očalounit sedlo. 13.5.2015 jsem ji musel prodat.Prý bude jezdit na ukrajině.Bohužel musela ustoupit novější FZS 1000 Fazer.

Rottweiler
Rottweiler napsal 03.11.16 v 18:19 9b.

Nádhera,škoda,že ses jí zbavil.Kamarád jí dal do původního stavu a prostě luxus.

Milomoto
Milomoto napsal 22.12.15 v 02:05 10b.

Chápu tvé nadšení... tahle mašina je naprosto skvělá... Už jako 20.letý "motorkáříček" jsem měl tu čest se na téhle, tenkrát v roce "revoluce", svézt.., tedy tehdy na skorem nové XT550E ... a byl jsem "ztracen"...

adalaf
adalaf napsal 03.03.15 v 15:05

Mám to samé a spokojenos.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 26.02.15 v 03:14 10b.

Starej vzducháč k neutahání, taky moje kafe :) Olej, olej a zase olej :)