Triumph Tiger 1050 Sport (2014)

Vlastník tepna
Vloženo 13.1.2015
Aktualizováno 13.1.2015

nová cestovní motorka , pohodlná , neokoukaná

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

Ducati Multistrada 1200S: cena

První dojmy - Po minulé moto ( MVagusta brutale ) je to pohodlný kočár na cestování . Není tolik sportovní . Velikost mně trochu překvapila ,pohledově jsem myslel že je menší ,no nicméně to není na škodu . Krásně si po cestě plave a neskáče na našich cestách jako koza.

Duvod koupě ? Hlavně to není japonec , čtyřválec a nestojí na každým parkovišti .Mněl jsem tříválec , tak to je moto se stejným druhem motoru i když uplně jiným projevem.
Najeto mám jen něco přez 1000km . Dojmy zatím dobý .I první cesta 270km domu byla v pohodě . Slušný posez , sedlo by mohlo být tvrdší ,plexi je nenastavitelný což je škoda , mohlo být o pár cm vyšší.Zatím nejhorší poznatek je řadicí páka . Nemužu najít polohu kde by mi vyhovovala .Je krátká ,takže pod ni nemužu dostat botu a víc zvednout nejde . (prikůpime jinou )
Motoricky nemám výhrad, jede to dostatečně , i když oproti brutalce tak nějak klidněji . Dá se hodně jezdit " na krouťák " Tříválec a obsah 1050 to zvládají , na šestku se dá po mněstě brblat 50 km/h a po přidání se to sebere a jede.
Myslím že je to super motorka .
Další poznatky na jaře .

Petr_TA
Petr_TA napsal 13.01.15 v 19:41 10b.

Dobrá volba
10b

Rubi
Rubi napsal 13.01.15 v 13:50

Gratuluji k novému stroji ,koukám,žes nás opustil,co se týká značky. Ale přeji ti pohodu na cestách a vždy šťastný návrat domů.

Lamar
Lamar napsal 13.01.15 v 11:48

Pěkný bike, ať jezdí a dělá radost...