Suzuki GSR 600 (2009)

Vloženo 15.7.2014
Aktualizováno 16.10.2015

5.12.2014 Prodáno za účelem koupi Cruisera

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Myslím,že vše bez problémů

První dojmy - První dojmy ? úžasné...jenom úžasné :-) Naprosto kultyvovaný chod motoru s příjemným zátahem,jemná převodovka a ukazatel zařazené rychlosti v základu.Jízda domů asi 90km po dálnici.Tlumičům nelze nic vytknout :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro koho moto je ??? hlavně pro mě :-) každopádně mé doporučení směřuje ke všem kdo rádi naháče s robustním vzhledem

Doplňky na motorce - nosič +kufr Givi,CNC Páčky,širší řidítka,nové zrcátka,plexi Givi,brzy padací rám Givi

Proč jste si vybral tento stroj? Původní plán byl ještě chvíli počkat z důvodu cesty za prací...ta se ale nakonec odložila na neurčito a tak jsem neváhal hledat po prodeji RF900R nějakého naháče...(mám je prostě rád) každopádně nenutí jezdit jako prasátko
Pár kilometrů jsme už společně ujeli a je veliká škoda ,že není vidět pod mou přilbu,protože takhle vysmátého motorkáře jste ještě nezažili .
nádherná ovladatelnost tohoto stroje ,je zřejmě jeho velikou předností...velice příjemný posed,z kterého nebolí ani záda,natož známé brnění rukou už po krátkém výjezdu..
Proto si myslím,že na cestování kamkoli a třeba (díky výborně tvarovanému sedlu s velice příjemně osazenými zadními stupačkami) i s batužkem.

přední plexi,bych ovšem řekl,že je naprostou nutností,jelikož nad 130,je jízda takřka nesnesitelná...a myslím že o helmě to nebude
Brzdy perfektní,přístrojovka s ukazatelem rychlosti,teplotou oleje,hodinami,otáčkoměrem a dalšími funkcemi je na slunci výborně čitelná,tudíž bez výhrad
Motor jak jsem psal ma velice kultyvovaný chod,každopádně,rozvášnit koníky lze už při 8000ot.,to se pak děje s GSR něco nevídaného každopádně GSXR se v tomto stroji nezapře
Určitě jsem připraven ,psát zápisy z cest,tak více tam

Bladebiker
Bladebiker napsal 02.08.14 v 08:17 10b.

Pěkná

Ales600
Ales600 napsal 01.08.14 v 07:35 10b.

Pěkný

Vinárník
Vinárník napsal 22.07.14 v 16:59 10b.

HonzaO
HonzaO napsal 18.07.14 v 17:42

No to je jiná změna , pěkný stroj

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 18.07.14 v 13:19 10b.

hmmmm...pěkná, Barte