KTM 690 Supermoto R (2008)

Vlastník Balatak
Vloženo 13.5.2014
Aktualizováno 13.5.2014

Nikdy by mě nenapadlo jako závodníka v Enduru že skončim na silnici ,ale ted už vim že jsem to měl udělat dávno :)

KTM 690 Duke R: byla to funglofka a čtvrt míče se mi nechtělo za to dát :/
KTM 690 SMC: nikde žádná za rozumnou cenovku nebyla :/

První dojmy - moje první dojmy z motorky jsou nepopsatelný,motorka je až moc hravá umí slušně lítat po zadním kole což je pro mě to nejlepší... Je fakt hravá slušně se skládá do zatáček ,dobře brzdí prostě je to fakt motorka pro toho co má rád rychlou agresivní jízdu :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho co se chce opravdu vybláznit po silnici jen jak to jde :)

Doplňky na motorce - pár doplnků v eloxu ,laděný sání,výfuky Mivv jinak asi série :)

motorku mám sotva tejden a už jsem na ní nalítal 1500km :D nejradši bych na tom seděl od rána do večera, vybral jsem si ji pro dostupnost financí.Jízda na ní mi připomíná posezem závodní enduro a ovladatelností i taková je ,její váha není zas tak hrozivá jak píšou ,jinak co se brzd ,podvozku a motoru týče tak si zatím nemohu vynachválit :) Až se spolu více zžijem tak sem kydnu další poznatky zatim čágo :)

Mamlezz
Mamlezz napsal 03.06.14 v 22:44

já jí mám měsíc a jsem na tom stejně jako ty! kočka jak se sluší a patří!

Balatak
Balatak napsal 23.05.14 v 20:15

děkuju moc je to na tom fakt zábava

ZZilvi
ZZilvi napsal 20.05.14 v 20:39 10b.

Supr stroj

Enduro
Enduro napsal 20.05.14 v 20:13 10b.

100% KTM 100% fun. Super Kačka.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 20.05.14 v 08:53 10b.

Být trochu vyšší, jdu do toho taky na blbnutí to musí být paráda přeju spoustu km bez nehod