BMW K 1200 RS (2004)

Vlastník Dejv84
Vloženo 19.2.2014
Aktualizováno 30.6.2022

BMW K1200RS je skvělý stroj jak na krátké vzdálenosti tak ideální i pro dlouhé pohodlné cestování mimo hlavní město.

Motorka koupena od BMW AG, Mnichov

První dojmy - První dojmy, co jsem se pomalu seznamoval se zajetým strojem BMW K 1200RS byly velice pěkné a dnes můžu říct, že jsme si začali hodně rozumět a vím, co si můžu dovolit

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně bych jí doporučil těm motorkářům, kteří mají rádi cestování, svižnou jízdu a určitě pro ty, kteří mají naježděné nějaké ty km, bohatou praxi a mají rádi značku BMW.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, kufry, tankbag, vyladěný výfuk, nastavení tuhosti řízení, imitace karbonových dílů, GPS stojánek garmin s aktuálním množstvím paliva

Zkušenosti mám už jezdím nějaký ten rok v hlavní sezóně.Káčko mě zatím nezklamalo v žádných jízdních vlastnostech. Nemám co bych vytknul BMW
K 1200RS. Těším se na další krásnou jízdu v každé nové sezóně. Jízda je ladná i do zatáček tak na rovinkách za to hezky vzít. Je to hbitý stroj plný energie a nutí vás více vzít za plyn a slyšet ten skvělý zvuk. Rozhodně bych neměnil a těším se na další navštívené destinace a ujeté km.

Brodic
Brodic napsal 06.07.17 v 20:14 10b.

Moc pěkný kousek - hlavně ty detaily

Matesimo
Matesimo napsal 04.04.17 v 21:07 10b.

nádherná

Mann
Mann napsal 19.04.16 v 13:47 10b.

Pěkné "káčko" sladěné do detailu Zasloužila by si více fotek

Milan1963
Milan1963 napsal 19.04.16 v 12:01 10b.

P+kný stroj, posílám desítku...

Sete
Sete napsal 09.05.14 v 10:26 10b.

Krásná Někdy předloni jsem jí asi 15 minut očumoval u Krimmelských vodopádů na parkovišti a od té doby se mi móóóc líbí