Suzuki DR 350 (1990)

Vlastník apes
Vloženo 19.10.2013
Aktualizováno 19.4.2018

Lehké všestranné enduro pro každodenní použití.

První dojmy - Zatím jsem najel pár kilometrů, ale jeví se jako velice pohodlná motorka použitelná na rozbité okresky, polní cesty i les. Je to nakopávačka, takže ze začátku mi to startování moc nešlo, ale zlepšuju se, už jsem na to přišel. :D

Po debatě s kamarády jsem byl nalákán na vyzkoušení endura, nechtěl jsem nic velkého a protože jsem již v minulosti pokukoval po Suzuki DR 350, bylo v podstatě jasno. Nastalo vyhledávání vhodného kousku, ale buď to byla motorka hezká a drahá nebo to byla "skládačka" a taky drahá, takže se hledání táhlo téměř dva roky, ale protože mám DRko jako druhou motorku tak mě to až zas tak moc netrápilo. Nakonec se mi za vydatného povzbuzování Dušana a Pavla podařilo vybrat celkem pěknou motorku za slušné peníze a navíc s kitem 385ccm. Po koupi jsem se pustil hned do servisu. Ventily, filtry, olej, svíčka, vyčištění, přetěsnění víka ventilů, výměna o-kroužků pod víčky, vyčištění a kontrola karburátoru, výroba držáku SPZ i s osvětlením + pár drobných oprav. Nakonec je vše v kupě a protože se říká, že je DRko držák a je to v podstatě jednoduchá motorka, tak doufám, že bude dlouho sloužit.

razde
razde napsal 03.01.15 v 10:22

Dobrá volba

Barney
Barney napsal 22.07.14 v 21:38

Pěkné DRko, s tou maskou a blatníkem vypadá o dost mladší. Ať dělá radost!

Sendy
Sendy napsal 19.10.13 v 23:05

Ještě k tomu tvému popisu - bude dlouho sloužit- za rok přijdeš na to, že nutně potřebuješ lehkou, ostrou kozu

apes
apes napsal 19.10.13 v 22:56

Samo, to budou první věci které pořídím.

Sendy
Sendy napsal 19.10.13 v 22:53

Hadry nejezdí, pořiď chrániče a pořádné boty