Kymco Agility 125 (2007)

Vlastník Pavel-Šácha
Vloženo 25.4.2007
Aktualizováno 25.10.2012

Kymco agility 125, Objem 125ccm, Ventilátorem chlazený 1-válec 4-takt Výkon 6,9kW při 7000 ot/min, kroutící moment 9,1Nm při 6500ot/min, udaná max. rychlost 85km/h, kola 12", přední brzda hydraulická s dvoupístkovým třmenem, zadní bubnová. Kapalinové tlu

Motorka koupena od Kymco Praha Braník - dobré

První dojmy - jede to...

15.9.2008 - tachometr ukazuje 8.200km a zatím nebyl jediný problém, vše funguje, nic neupadlo a výkon motoru je lepší než byl dřív. Spotřeba se ustálila mezi 2.8 a 3,1l/100km - ty 3 litry je bráno na plný plyn pořád a nejvyšší rychlostí. Nyní není problém pro skútr 90km/h na tachometru a hravě dosáhne i 100km/h, což už asi bude maximum otáček motoru (ty zpravidla moc nejezdím). Zkusil jsem jízdu po dálnici a lehce držím krok s kamiony, do kopce je předjedete. Startování je i po delší pauze na první cvrnknutí startérem, jízda ve dvou trošku zvýší čas rozjedu k větším rychlostem ale z křižovatky je odpich pořád slušný. Jednoduše řečeno, šlape jako hodinky. Plexi zajišťuje opravdu velký komfort, nefouká na tělo ani na ruce a tak i v chladnějším počasí není třeba tolik teplého oblečení.

Další info: Zajíždím - spotřeba 2,5 až 3 litry

13.5.2007 - max.rychlost 105km/h z kopce možná o chlup víc

Zkušenosti:
bez poruchy, chystám se na první prohlídku a výměnu olejů.

21.8.2007 tachometr již ukazuje 4000 ujetých kilometrů. Kupuju jen benzin a jezdím. Spotřebu jsem přestal měřit ale pohybuje se pořád kolem 2,8l/100km - záleží na stylu jízdy. Cením si plexi, které jsem měl původně na padesátce - ve větších rychlostech ale i ve větru nebo chladu je jízda mnohem víc komfortní. Většinou se ptáte kolik to jezdí. Do kopce není problem jezdit 80km/h ale i víc.Záleží, jak tomu naložíte. Ze semaforu zmizíte jak blesk...pohodlně lze jezdit 90km/h - vyšší rychlosti lze dosahovat také ale nechci to moc trápit.

napsal 01.10.07 v 09:54

Taky mám tenhle stroj, najeto 850 km a jsem velice spokojen.

Pavel-Šácha
Pavel-Šácha napsal 26.06.07 v 21:30

Taky mám najeto téměř 2500km a bez jedivé vady. Spotřeba stále kolem 2,8l/100km

Pavel-Šácha
Pavel-Šácha napsal 26.06.07 v 21:29

Proužky jsem sehnal na www.scootland.cz nebo motografix.cz. Ty co mam já sou reflexní a večer to funguje.

Uhel
Uhel napsal 17.06.07 v 00:01

Ahojky prosímtě kde jsi sehnal ty krásný proužky na ráfky??

napsal 07.06.07 v 16:30

Caute, kilometre pomaly zvysujem, ale uz menej...nieje az tolko casu...zatial 2500 km...problemy zatial ziadne a dufam ze to tak zostane.