Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník Hustokrutej
Vloženo 26.8.2013
Aktualizováno 26.8.2013

Toto jsem teď koupil, jelikož na to mám, je to můj nový stoj má ladné tvary a je dynamický. Je to v edici Honzíkova cesta..., myslím že teprve tento stroj na plní všechny mé požadavky a přání.

První dojmy - Takže minimálně tři řádky a já se už vyčerpal na úvodním textu. Mé jízdní dojmy jsou neuvěřitelné, ano opravdu ještě jsem na ní nespadl, taky aby jo za ty prachy co to stálo..., cením si lepšího posezu, pohodlného sedadla a dvou kotoučů vepředu na brzdách.

Doplňky na motorce - jooošimurááá edition

Zkušenosti mám veskrze pozitivní, proti CBF 500 rozdíl velikej, kromě výkonu - tohle jede na jakýkoliv zařazeny stupeň, mnohem lepší posez, daleko míň mě tlačej kolena od chráničů a sedlo mi připadá jak z kosmických materiálů, tak dobře se mi na tom sedí, je pravda že jsem za den zatím jenom 350km ale žádná únava a nic podobného,
oceňuji výhodu zkušební jízdy od prodejkyně cca 2x plná nádrž vyježděná takže odzkoušeno asi dobře... :)

skorpion-ka
skorpion-ka napsal 16.03.14 v 18:02 10b.

uiaa
uiaa napsal 09.10.13 v 03:39

ty woe tak jako predchozi majitelka byla aspon hezka ... ale co to bude ve spojeni s tebou ... no minimalne se nekde svezem tak potrenuj a vydame se na sever !!!

Engesman_FZ1
Engesman_FZ1 napsal 30.08.13 v 11:48

Teď už Tě aspoň bude slyšet...

WolfGSX-R
WolfGSX-R napsal 30.08.13 v 11:24

Ale jo dobrý voe...

verybusy
verybusy napsal 30.08.13 v 09:42

Ty se vyvíjíš raketovýmj tempem Cíbo!!!