Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MitchN
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 10.6.2013

Moc pěkná motorka na výlety. ;)

První dojmy - Moc dobře jede ve spodních a středních otáčkách. Hezky jde za plynem a výkon je dostačující. S pancířovými hadicemi a měkčí směsí na brzdových destičkách i znatelně lépe brzdí. Jedinou nevýhodou je snad podvozek ale při cestovní jízdě naprosto stačí.

Doplňky na motorce - Klín pod motorem, pancéřové adice, plexi štítek, miniblinkry Barracuda, laděné výfuky SLK, řídítka Lucas, zadní blatník s krytem řetězu.

Je to velmi hezká motorka, ideální na krátké a střední vzdálenosti ale nebál bych se ani delších tras. Motor má velmi příjemný průběh a s laděnými výfuky je i krásně slyšet. Brzdy byly trochu slabší ale pancíře a měkká směs na destičkách určitě znatelně pomohly. I když podvozek při rychlejší jízdě v zatáčkách trošku pokulhává tak při cestovní jízdě naprosto stačí a hezky se ovládá. I když mám K&N filtr a laděné výfuky tak spotřeba nepřesáhne 6l. Úložný prostor pod sedačkou by mohl být trochu větší ale na lékárničku, nářadí a zámek na kotouč bohatě stačí. Zatím jediná věc se kterou jsem měl problém byly čepy na destičky v brzdových třmenech které jsem, po nepodařených pokusech o vyšroubování, musel odvrtat.

MitchN
MitchN napsal 15.06.13 v 23:26

Díky

saddova
saddova napsal 11.06.13 v 17:37 10b.

krasavice a barvicka taky moc pekna :]]

biosák
biosák napsal 10.06.13 v 18:05

Pěknej 10b.

krabák
krabák napsal 10.06.13 v 18:02 10b.

moc pekna motorka