BMW F 800 ST (2006)

Vlastník frolly
Vloženo 22.5.2013
Aktualizováno 22.5.2013

Skvělá mašina do města i na cesty

Motorka koupena od breakdan (Adamov) - Super koupě, vše funguje, jak má, férové jednání

První dojmy - Nejprve mi plyn přišel velmi citlivý na sebemenší pohyb, ale časem jsem si zvykl na jemnější ovládání, než u předchozí Kawasaki. Nabízí potřebný výkon kombinovaný s nízkou spotřebou - na jedné cestě z Českých Budějovic do Pardubic jsem měl průměrnou spotřebu 3,7 litru a jel jsem průměr zza 100 - 110 km/h

Od začátku jsem chtěl BMW a toto byl snad jediný model, který se mi líbil jak vzhledově, tak parametry. Lehká cestovní motorka, která bez problémů stačí nadupanějším kolegům.

Prvním krokem bylo seškrcení, abych ji mohl využívat. Stojí i s prací a administrativou cca čtyři tisíce a je to jednoduchá mechanická zarážka, kterou není problém doma ručně odmontovat.

Motorka mi slouží bez poruch již přes rok, technická proběhla úplně hladce, neměl jsem nikdy problém s jízdou v dešti a dokonce jsem ji párkrát prohnal i přes pole, kdy i přes klouzavý terén nebylo extra těžké ji udržet ve svislé poloze a to ani se spolujezdkyní.

BorisVTR
BorisVTR napsal 09.09.17 v 22:16 10b.

Skvely stroj, ja už mam na ST najezdenych 47000km a spokojenost. Nech dobre služi, davam 10b

alik32
alik32 napsal 23.05.13 v 09:46 10b.

BáWo je BáWo tak ať ti dobře slouží