Kawasaki ER 6N (2005)

Vlastník Fleu
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 2.3.2014

Je to prostě černá kobra... Ale už prodaná, teď jdem tlačit kočárek a příští motku snad ve čtyřiceti :D

První dojmy - No jo, jak popsat motorku s mými minimálními zkušenostmi :) Po mé úplně první jízdě jsem byla trošku rozpačitá, před tím jsem měla starého rozvrzaného Horneta a ten mi sedl na poprvé líp. Tahle kawa byla tak eňo ňuňo vyštělovaná, řazení přesné jak hodinky, plyn krásně citlivý.. Takže je vám jasné, že jsem děkovala Bohu, že nejsem chlap, když jsem svou kostičkou narazila o nádrž :D :D :D

Doplňky na motorce - Nechali jsme tam dát nové širší řídítka, železné gripy, stříbrnočerné závažíčka, padáky Rutan, laďák Mivv Storm

Vybrala jsem si ji proto, že jednak je nádherná (to víte, jsem ženská :D ) černá krasavice v kombinaci se zlatou... vrrr :D

V tuto chvíli mám na ni najeto asi něco kolem 200 km... Ale nejsem vůbec technický typ, takže vám to zhruba popíšu silně lajcky :D

Hned po koupi jsme ji dali do servisu, ať mi ji pořádně zkontrolujou, nechala jsem si dát na ni širší řídítka, závažíčka, gripy.. Taky mi seřídili plyn, brzdy. Všechno šlape úplně nádherně. Teď jsem si ještě přidávala nový laďák - Mivv storm... No je to hukot.. Samozřejmě hned bez tlumivky, takže při prvním startu v garáži mi spadla omítka :D A sousedi mě od té doby vážně nemají rádi...

Na jeden zátah jsem s ní jela v kuse asi jenom něco kolem 100 km, byla jsem spokojená, zdá se být spolehlivá, jen přemýšlím o nějakém plexi :-/ když jedu víc jak 120, musím se držet zuby nehty, při 160 už mých 50 kg fakt málem odlítává :D

Raging.bull
Raging.bull napsal 19.02.14 v 18:55 10b.

Jsem si nikdy nevšiml, že v Kozmicích jezdí takové kočky . Tak ať motka slouží a dělá jen radost!!

Bulit69
Bulit69 napsal 09.09.13 v 22:08 10b.

Bart1101
Bart1101 napsal 08.08.13 v 00:03 10b.

10b. za dobrou volbu hodně štastných kilometrů

Fleu
Fleu napsal 02.07.13 v 21:59

Kuji :)

ctx420
ctx420 napsal 23.06.13 v 17:16 10b.