Suzuki GSF 1200 Bandit (2002)

Vlastník Neo2
Vloženo 1.3.2013
Aktualizováno 16.7.2021

Bandit 1200, v mojích očích prostě nádherná.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T - Spokojenost, ochota fakt dobrý přístup k zákazníkovi.

První dojmy - Jelikož jsem ji koupil prvního února, zatím stojí v garáži a já se zatím chodím kochat a těšit se na jaro. Mám z ní dost respekt, přece jenom je to moje první "dospělá" motorka. Ten motor oproti předchozí Kawě EL 250 Eliminátor je prostě neskutečně velkej, mohutnej a síla z něj jen čiší .

Doplňky na motorce - Zatím pouze širší řidítka od předchozího majitele, až bude lepší počasí tak přidám plexi a nosič s kufrem.

Zatím těžko hodnotit, pouze jsem dal na rady známých a přátel, chtěl jsem motorku na cestování ve dvou se ženou a jelikož ani jeden z nás není žádný chcípák, potřeboval jsem nějakou co nás oba uveze a nebude za chvíli unavená. Původně jsem uvažoval o Banďákovi 650 ale nechal jsem se přesvědčit že pro dva to chce aspoň litra.

bubaris
bubaris napsal 16.07.21 v 15:36 10b.

Skvely stroj on ten litr je nekdy i tak akorat jen pro jednoho to vis, s jidlem roste chut.
At Ti dobre a dlouho slouzi

Devil007
Devil007 napsal 26.04.13 v 08:46 10b.

Dvanáctka je pořádnej kus mašiny

istonbike
istonbike napsal 24.03.13 v 18:37 10b.

Krásný velký Banďour v té nejklasičtější podobě s pořádnýma žebrama na válcích a kulatými analog budíky přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

Tahytanova
Tahytanova napsal 24.03.13 v 00:21 10b.

zdravím motorkáři sousede

Fenyx
Fenyx napsal 16.03.13 v 19:47 9b.

Jo, moc pěknej Bandas celkem se mi tam líbí ten tmavej rámeček kolem světla, k tý stříbrný to ladí.