Honda VT 600 Shadow (2001)

Vlastník SIKI_z_Goralie
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 1.9.2014

Šedivka co víc o ní říct!Na kominovky,ale i delší trasy idealní.A to i ve dvou!

První dojmy - Nadšeni...spolehlivě sekunduje i silnějším strojům.Ovladatelná,pohodln ,jde za plynem..

Motorku bych doporučil pro - od 18letých po 130leté...kohokoliv...komu se libi,komu stačí,kdo ji chce,kdo na ni má...je to jak pro chlapy(od nováčku po drsnáky) tak i pro něžnější (a vždy hezčí) část lidstva

Doplňky na motorce - Zakazková opěrka spolujezdce s nosičem,brašny,rolka,ozdobný nástřik na krytu pod sedlem

chtěl jsem ji...a přes klasické začátky v době mladí na Jawě 23(mustang), Simsonu, MZ 250 a Shadow 400...jsem opět poposkočil výše!

Jinak jsem s ní spokojený...sedí na cestě dobře,fakt jde za plynem...a za dobu co ji mám jsem skoro neinvestoval...samo,že do údržby jo!Jediné co mě zlobí je to,že se dají docela lehce podpálit svíčky-což se mi jednou povedlo...a pak taky občas, díky nekvalitnímu benzínu, "blbne" karbec.
No a klasika u japončíků...do malého prostoru nacpat hafo věcí---jenže Čech se tam, s těmi svýma rukama jak lopaty, ne vždy dostane!

No jelikož je to Cruiser(a to povedený) tak se mu nejvíc libí na silnici.Ale je mu v podstatě jedno jestli to dává po okreskách,svižných dálnicích(i když po 66 bych se asi projel s jinou motkou ) nebo horských vesnických silničkách...dokonce jsem byl nucen jet kus i po šotolině a terénu...nebylo to ono,ale dal jsem to!

No pokud by se s motkou nedalo cestovat..pak by asi byla k ničemu.Neb motorka byla vymyšlena k cestě z místa A do místa B...ale je zde asi myšleno pohodlí a komfort cestovaní!No i zde se dá diskutovat nad smyslem otázky!Neb kdo chce cestovat v luxusu, podřídí tomu svůj výběr.Jasně,že hnidopich by našel tuny chybek a nedokonalostí...ale proč?Není to přece o tom sednout a jet?...No jezdím jak komínovky(cca 200-300km) tak i víkendovky(kolem 700-1200km) a jsem spokojený a to i ve dvou a s bagáží!

Šušňačka
Šušňačka napsal 25.04.13 v 10:42 10b.

Krásnej stroj, šedivky jsou srdcovky) at šlape!!!

Vítězslav_Máří
Vítězslav_Máří napsal 24.02.13 v 20:27 10b.

Pěkná Šedivka ,tak at slouží ke spokojenosti a mnoho štastných kilometrů,třeba se někde potkáme.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.02.13 v 18:14 10b.

pěkná leštěnka jj

sabbath65
sabbath65 napsal 21.02.13 v 22:11 10b.

Pěknej mazlík , hlavně ať ti dlouho a dobře slouží a přeji mnoho pohody v sedle. Dávám jasných deset .

fery251
fery251 napsal 17.02.13 v 08:47 10b.

Krásná klasika, pěkně napsaná recenze, Stručně a jasně