Ducati Monster S4 (2002)

Vlastník MiCM
Vloženo 3.2.2013
Aktualizováno 10.7.2014

Krásná lehká italská motorka ..

První dojmy - Dojmy z jízdy zatím nemůžu posoudit, to uvidím snad co nejdřív. Z posezu, váhy jezdecké pozice celkově mám zatím perfektní pocit. Po nastartování vyloženě unešený...

Výběr motorky byl hodně složitý..
První podmínka byla, že další motorka po 3 čtyřválcích a jednom jednoválci (CB 600f, XT 660X, CB 900f, GSX 1400) musí být dvouválec. Tím pádem jsem sledoval Yamahu BT 1100, Suzuki SV 1000n, KTM 950 sm, Moto Guzzi Breva 1100.
Druhá podmínka byla dostat se s cenou pod 100 tis. Takže jse ve finále sledoval už jen první tři zmíněné. U BT jsem měl obavy z kombinace vysoké váhy, nižšího výkonu a odcházející volnoběžky (která stojí 17,5 tis), u SV (na kterém jsem jel a nemůžu říct křivého slova) sem měl zase strach, že to bude příliš rozumová volba bez výraznějšího nadšení. KTM už je s cenou příliš na hraně, spíš dokonce nad a k tomu ještě potřeba příčíst nějakou základní údržbu a jsme úplně jinde..
V neposlední řadě jsem ještě chtěl motorku pod 200 kg.. Tak jsem začal zkoumat další možnosti a jedině co splňovalo vše co jsem chtěl (i s velkým nadšením z provedení a vzhledu motorky) byla Ducati Monster S4. Sice jsem měl strach z rozšířených řečí okolo značky a z drahého servisu, ale bylo třeba to zkusit..

Snad budou brzo i postřehy z jízdy ..

Kaabo
Kaabo napsal 19.03.13 v 17:35

Dobrá volba. Na řeči o italkách nehleď...odjel jsem na S4-ce už 4 sezony a závady nula!!! Přeji krásné zážitky...

Brok13
Brok13 napsal 14.02.13 v 12:33 10b.

Už se těším až se projedeme

mor
mor napsal 04.02.13 v 13:38 10b.

krasavec

italšrot
italšrot napsal 03.02.13 v 20:20

Výborná volba! Kámoš má stejnou a letí to jako prase. Mrkni na toto téma. neměl bys tam chybět.

italšrot
italšrot napsal 03.02.13 v 20:14 10b.