MV Agusta Brutale 750 (2004)

Vlastník nerd
Vloženo 19.6.2012
Aktualizováno 23.6.2012

moja prvá talianka zvaná MV agusta brutale 750S

po rokoch v tábore zelených som si povedal že skúsim niečo iné :)
už som nechcel supersport, ani žiadneho cestovateľa, chopper vôbec nie a blato mi nevonia, tak mi z toho vyšiel iba naked. Kedže som si povedal, že kawa to už nebude tak Zeda som škrtol, ostatné japonky mi nič nehovoria a tak som zuzil vyber na speed tripl, super duke a brutale. Tripla som si skúsil, motor super ale ostatne sa mi moc nepáčilo a hlavne je tak škaredá... náhodou som narazil na brutale za smiešny peniaz a tak som ju bol pozrieť, povozil sa, doma sa na to opil a na druhy deň bola doma.
Čo o nej napísať, podvozok výborny, aj keď som chvíľu nastavoval ale už je to OK.
posed, prekvapivo pohodlný, nie je problém spraviť za deň 500km vo svižnom tempe.
brzdy, z tých som milo prekvapený, v dešnej dobe keď platí "nemáš brembo nebrzdíš, alebo nie je všetko radialne tak nebrzdíš" no a moja brutale ma brzdy nissin a radialne nemá nič a aj tak brzdí výborne.
prevodovka, tuhá ale presná, žiadne falošné neutrály a ani žiadne nedoradenia.
motor... ach jo, kapitola sama o sebe :)
mam vyhodený katalyzator a je nahradený arrow zvodom, v RJ je eprom chip. Chod motoru je dosť drsný chod, na plynovú rukoväť reaguje štýlom ON/OFF :) buď to ťahá alebo to brzdí motorom. Na to by som si časom zvykol ale nenažranosť tohto 4 valca mi vadí, pod 9,2 som sa nedostal. Celkom mi to nejde do hlavy keď motorka pri jazde vo dvojici na "kochačku" do 7000ot spapá 9,2 a pri sólo jazde "na full" 9,6?!
nedalo mi a zobral som ju na brzdu a zistil že je to ma veľmi bohatú zmes a riešiť to budem power commanderom.
Koní má motor dostatok, 110 koní na zadnom kolese je aj na dnešné pomery veľmi slušné.
Takže čo povedať na záver?! keď ju miluješ, nie je čo riešiť..

perak89
perak89 napsal 23.09.14 v 20:01

jasných 10 b

Zanas
Zanas napsal 24.02.13 v 19:05 10b.

Posílám pozdrav do Nitry, je tam krásně. Motorka za deset bodíků.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 02.02.13 v 20:44 10b.

Krásná

kmart
kmart napsal 28.06.12 v 12:45

O týhle motorce jsem měl kdysi hodně divoký sny.. velká paráda

Gulf
Gulf napsal 23.06.12 v 07:15