MV Agusta Brutale 750 (2003)

Vlastník blaza.matej
Vloženo 6.12.2017
Aktualizováno 6.12.2017

Ani ve snu bych nečekal, že si tuto motorku někdy pořídím :D

Triumph Street Triple: Žádný pěkný zrovna nebyl k mání :)

První dojmy - První dojmy z motorky byly neskutečné hned po prvním usednutí a ujetí pár metrů metrů jsem se do ni zamiloval :D podvozek je prostě neskutečný desing na svou i dnešní dobu nádherný :)

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší jezdce, kteří mají rádi spíše klikaté a tahle zatačky :D

Zatím mám odjetou jednu sezonu, ve které jsem toho moc nenajezdil, ale menší dojmy zatím mám. Nečekal jsem, že motorka bude příjemná i na cestování i po 200 km v sedle mě nic nebolelo a nebyl jsem unavený. Zátah je úplně neskutečný...jedním slovem paráda..Jediné na co jsem si musel zvyknout byly brzdy, kdy na brzdovou páčku musím tlačit trochu vetší silou.
Na jaře 2018 hodlám udělat velký servis tzn. nové gumy (Bridgestone Hypersport S21), nové přední destičky, brzdová kapalina, olej (Motul 10w60), filtry, kontrola ventilů a namazaní zadního ložiska kola...a další detaily. Do original servisu jim na to kašlu protože 1. ty ceny jsou šílene 2.co si člověk neudělá sám to nemá :D ...takže hodnotit jízdní vlastnosti a vše kolem toho nechám na příští rok :)

krokoš
krokoš napsal 20.12.19 v 09:24 10b.

Paráda.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.12.17 v 00:15 10b.

KATY666
KATY666 napsal 06.12.17 v 20:00 10b.

Gratuluji a ať slouží.

Berry7
Berry7 napsal 06.12.17 v 19:04 10b.

ať slouží..