Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník lukašenko.
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 22.3.2014

Moje vstupenka do moto kategorie 50+ ccm. Ne náhodou je to Téměř Dokonalá Motorka

První dojmy - Relativně velká a těžká při manipulaci na místě. Chce to trochu cviku. Pohodlný nezáludný hltač (nejen) českých silnic, Motor s krásnym zvukem co umí tahat za ruce skoro od volnoběhu do omezovače.

Motorku bych doporučil pro - (ne)klidnější silniční cestovatele

Byla to láska na první pohled. Skvěle vypadající silnice s enduro posazem. Zábavný dvouvál se sympatickým zátahem už od nízkých otáček. Podvozek co dokáže vyžehlit český silnice a zároveň funguje i na kvalitním povrchu. Solidní ochrana před větrem. Co mě hodně příjemně překvapilo je spotřeba, většínou se pohybuju 5 - 5.5 litru. Abych jen nechválil, najde se i pár pih na kráse. Přední světlo dost mizerně svítí (dá se pořešit HID žárovkou), převodovka je na můj vkus hlučnější a má jen 5 kvaltů, brzdy by mohly být ostřejší a opravdu za trest je většína servisních úkonů (dost často je potřeba rozhodit půl motorky )
Celkově vzato je to motorka na pohodové cestování (spíš po silnici) ale když pořádně potánete za heft, tak superbiky vám ujedou jen na rovinkách

kubrt11
kubrt11 napsal 12.10.11 v 01:48

Nazdárek,mám dvojče,tak mi nezbejvá než 10b.P.S.světla stačí poladit šroubkem zespoda,a svítí GUT !

lukašenko.
lukašenko. napsal 14.09.11 v 16:41

díkec, musíme spáchat nějakej vejlet

lukš.
lukš. napsal 14.09.11 v 16:33

No super parde Chválim a přeji mnoho šťastných kilometrů v sedle tohoto krasavce