Honda XRV 750 Africa Twin (2000)

Vlastník John-XRV
Vloženo 6.10.2005
Aktualizováno 25.10.2012

Legendární motorka od Hondy známá svojí spolehlivostí a všestraností.

Motorka koupena od dovoz z Německa

Suzuki DR 800 Big: Vyhrála větší užitná hodnota a spolehlivost Hondy

První dojmy - Láska na první pohled. Splnila mé očekávání.

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro velké chlapy s dobrodružným srdcem ;-)

Doplňky na motorce - Padací rám, sedlo od Africanqueens, laďák BSM Vampire (nerez), vzduchový filtr K&N, orginální vyhřívané gripy, centrální stojan, turistické plexi od Ermaxu, kufr Nonfango, držáky bočních kufrů od fy. Holan, progresivní pružiny přední vidlice Wirth, delší a tužší pero zadního centrálního tlumiče, prodloužené zátky přední vidlice, zvýšené uložení řidítek. Kryt předních světel a rozšířené stupačky Touratech.

S ohledem na dobu výroby je tato motorka dobrým kompromisem ve všech vlastnostech. Kupoval jsem ji jako zánovní stroj s 27.000 km na tachometru a po překročení stavu 100.000 km můžu shrnout opravy do pár bodů :
- výměna palivového čerpadla
- výměna regulátoru dobíjení
- výměna statoru alternátoru
Pokud se provádí pravidelná údržba a servis, tak motorka spolehlivě funguje a odvádí dobrou práci.
Není problém podniknout dlouhou cestu za poznáním (já byl nejdál ve středním Turecku) nebo se probíjet drsným terénem na Balkáně a zvládne i sportovní použití při amaterských závodech. Na silnici se chová neutrálně a nechá si líbit i rychlejší dálniční přesuny (akorát si při tom vezme víc benzínu i oleje).

Lubos92

Petr_TA
Petr_TA napsal 11.02.09 v 19:47

Fakt pěkná -jako ta moje

napsal 11.10.05 v 14:50

Mám lepší a s lepší spotřebou!!!

Akiro
Akiro napsal 11.10.05 v 11:47

Prijd na www.africatwin.cz budes vitan.