Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník Blaha92
Vloženo 6.6.2011
Aktualizováno 23.3.2015

Bejvalka, super stroj pro začátek!

Yamaha FZS 600 Fazer: cena

První dojmy - Motorka mě zaujala protože byla vcelku hezká za málo peněz. Z první jízdy mě potěšil výkon, protože sem byl zvyklej na choppera ve 125 ccm. 2 válce téhle motorce opravdu sluší. Má pěkný zvuk v základu oproti některým jinačím 2 válcům. Jak sem se poprvé projel, okamžitě sem si ju zamiloval.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce motorku na klidnější ale zároveň i svižnější jízdu.

Doplňky na motorce - klínek pod motor, Alarm, nálepky ze SV 650 (2003), mřížky do otvorů v klínku a bočních plastech, iridiové plexi, leštěné vidlice, reflexní proužky na ráfkách, nerezový kryt řetězu, "zlaté" závažíčka do řídítek, nosič horního kufru givi, laděný výfuk swona,rolny na kyvku

Ze zkušeností už toho trochu napsat můžu. SV 650 mám už druhou sezonu a můžu říct, že pro začínající jezdce, kteří ještě nemají zajetou žádnou 600 ccm je to ideální moto. mně výkon ještě dostačuje, i když občas mám choutky zkusit něco silnějšího. Co se pohodlí týče tak na moto vydržím zhruba 70 km v kuse, potom musím slézt, protože mě celkem dost bolí zadek a zápěstí. Pokud jedu se spolujezdcem tak to je cca po 50 najetých km. Takže žádný cestování, jenom kousek projet a dom :D Ale s přestávkama se dá zvládnout všechno . Do zatáček jde pěkně, to musím pochválit. Spotřeba benzínu je za klidné jízdy, kdy motor točím kolem 5 tisíc ot. kolem 5 litrů . Když tomu dávám tak to je zhruba 6.5 nebo 7, to přesně nevím. Olej se taky pomalu ztrácí. Cca 0.1 litr/1000km.

Klady: Síla 2 válců, žádné vibrace, perfektní ovládání,... bude toho víc ;).

Zápory: Bolest v zápěstí při delší jízdě, nevhodná na delší cesty.

Blaha92
Blaha92 napsal 18.09.11 v 21:11

dík tvuj kup jeste lepsi

VeeNcA
VeeNcA napsal 18.09.11 v 21:07

moc krásně upravená mašina jde vidět že sis tím dost vyhrál dávam 10b jinak moc dobrej kup

Blaha92
Blaha92 napsal 18.09.11 v 20:53

díky :)

Zmrzka
Zmrzka napsal 27.07.11 v 09:10

dávam ti 10b
máš ji pěkně vyleštěnou bez škrábanců, na starou babku neobvyklé