Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník jakubjezik
Vloženo 20.5.2011
Aktualizováno 22.12.2013

Transalpa jsem prodal, udělal místo Africe. Změna je život. Byla to perfekní motorka!

Moje první velká motorka, zatím jsem naprosto spokojen. Dovezená v srpnu 2010 z Itálie.

První dojmy - Rozdíl oproti kývačce je dost znatelný :D Na motorku jsem si velice rychle zvyknul, je krásně ovladatelná a velice dobře "padne do ruky". Výška sedla je pro mě (182 cm) optimální. Motor šlape jak hodinky, použitelný rozsah otáček je tak od 2000 nahoru. Rozdíl proti jednoválci (třeba Dominátor) je velký. Nejlíp mu je tak kolem 4000-5000 otáček. Tak si hvízdá jedna radost.

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.12.13 v 21:20 10b.

Transalp je fakt povedená motka
Taky jsem ho měl a taky vyměnil za Afriku
Teď už je to zase jinak ...
10b

jakubjezik
jakubjezik napsal 23.05.11 v 09:30

Plexi i deflektor jsem chtěl původně vyrobit z kouřového plexiskla, ale ve sklenářství mi to nějak nebyli schopní sehnat, tak jsem nakonec šel do čirého. A teď jsem za to vlastně rád. Je přes to líp vidět těsně před motorku :)

Potok01
Potok01 napsal 23.05.11 v 09:10

Alpík nezklame. Na cestování ideál.

alpiniště
alpiniště napsal 22.05.11 v 13:45

pěkna masina alpíček 10 b

e.n.t.r.y
e.n.t.r.y napsal 20.05.11 v 23:26

Plexi parádní.. :) osobně bych šel trošku do kouřova, ale na domácí výrobu.. paráda. Já mam na svým prakticky to samy + deflektor (plexi givi + deflektor mra) a jsem spokojen. merim cca 179cm.. kdyby te neco zajimalo, klidne napis.. za to plexi 10b..