Yamaha YZF 1000R Thunderace (2001)

Vlastník bajker
Vloženo 8.8.2005
Aktualizováno 23.10.2017

145 poctivych kobyl, K&N filtr, vyfuk haris, černa 100% perleť, 4 vrstvy čirého laku, všechny nálepky zalakovany a napisy yamaha z reflexního materiálu včetně znaku yamaha za sedadlem.

První dojmy - Je to skvělá motorka, která mi padla rychle do ruky. Má krásnou charakteristiku motoru, jede už celkem slušně i od spodních otáček, dá se s ní jet pěkně pohodlně výletním tempem (a to pohodlí platí pro oba jezdce :-) aaale také se s ní dá jet pěkná řezba :-D

Zkušenosti: ACE jsem koupil v letě 2005 a mam s nim najeto cca 20 tis Km. Jeho přednosti: perfektní stabilita, výborny podvozek, nádherně táhne již od 2 tis. otáček - plynuly a klidný chod motoru. Spotřeba 4,3 - 8L

Cesty: Srazy občas. Spíš vyjížďky s partou kamarádů. Rad jezdim do jeseníku na Skřítek a zavody na Masarykovem okruhu BRNO CEC, BIKEPROMOTION

Další info: V roce 2007 jsem ACE prodal svému kámoši, moc rád na ni vzpomínám, zazil jsem na ni spoustu krasnych chvil a zážitku. Je to paradni stroj, kluci doporučuju.

jkidrock
jkidrock napsal 13.06.09 v 14:51

moc hezkej ACE

sooky
sooky napsal 12.02.07 v 14:11

nadhera!!!

napsal 26.12.06 v 18:44

ještě venku před joe barem jsem si jí prohlížela...fakt kráska, doufám že ta vyjíždka do pekelných dolů stále platí jak jsme se dohodli na štěpánské,jinak pěkný Nový Rok