Triumph Speed Triple (2009)

Vlastník Cabin
Vloženo 27.12.2010
Aktualizováno 1.11.2014

První dojmy - Tak jsem dlouho nevydržel bez motorky a po sedmi letech se vrátil ke starému dobrému Speed Triplu.Je to model o jedenáct let mladší tak mám velké očekávání zatím jsem se vlastně nesvezl.

[/p] Zkušenost zatím žádná pouze očekávání a nákup doplňků pod stromeček.První jsem vyměnil výfuk od Zardu+KN filtr a na jaře samozřejmě přehrání palivové mapy.Zadní světlo s držákem SPZ+nádobka na brzdovou kapalinu Rizoma,ukazatel zařazené rychlosti Gipro a různé maličkosti.

No a další plán:páčky od PP tuning,v lednu snad budou v prodeji,přemýšlím nad zrcátky a hledám nějaký tlumič řízení...poraďte.

[p]Tak konečně se prodejci po vánocích probrali a já mohl dozdobit miláčka...páčky PP tuning,zrcátka Far,padáky LSL a tlumič řízení Matris...sám za sebe spokojen,jen bojuji s myšlenkou přepákování,no uvidíme??
Tak dnes první letošní projížďka a super pocity...motor,brzdy a ovladatelnost " zatím se seznamujeme!!!"
Tak první pokus o přestavbu na "Kafíčko" 50% úspěšnost,nejde moc zahýbat vadí budíky a světla tak se bude pokračovat...
Je tady sezona a nějaké předělávky,třetí řidítka,u předchozích jsem byl moc na zápěsti "asi mládi v pr..." no a změna laku alá Cafe Racer.

Toxy
Toxy napsal 30.06.14 v 07:16

Máš ji krásnou chlape! Škoda že ji prodáváš, tak snad ji nahradí aspoň Bulík :) ! jinak za 10 jasných ;)

zach21
zach21 napsal 12.02.14 v 18:10 10b.

Pěknej stroj i foto

nebrzdit
nebrzdit napsal 27.11.13 v 22:22 10b.

hlavně za ty tetovaný holky

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 19.03.13 v 22:46 10b.

krasavec!!! 10set

Nagash
Nagash napsal 09.10.12 v 21:46

Moc hezké fotečky a detaily Palec nahoru