Suzuki M 800 Intruder (2008)

Vlastník -sun-
Vloženo 27.11.2010
Aktualizováno 29.4.2014

Krátce a výstižně - N Á D H E R A! Ať už co se týče vzhledu, stavu, motoru a hlavně pocitu!

První dojmy - a b c

26.11.2010 byl den D. Po dlouhém rozmýšláním a dlouhém vybíráním jsem nakonec vybral podle srdce a rozumu. A pomohl mi také bratr.
Kde začít...? S původním majitelem (Negativ) jsem byl přes maily v kontaktu možná aj měsíc. Ukázal se jako pohodový člověk, který má k této motorce velice dobrý vztah. Ochotný poradit, pokecat o dalších motorkách atd.. Už to vypadalo, že skončím u nějaké jiné mašiny, ale i díky náhodě jsem nakonec neudělal chybu. Vsadil jsem na jistotu původu.
Na to jak bylo vybírání dlouhé, koupě proběhla doslova bleskově. Cestou tam jsem sledoval jak je kolem silnice sníh a jak se kolem potulují mračna - no nebylo počasí úplně ideální na projížďku na motorce. Dojeli jsme na místo, "odborně" jsme mašinu prohlédli a nebylo co řešit. Krásná, naleštěná, bez vad, nádherný zvuk atd.! Tak jsme to všechno sepsali a zbývala cesta domů - nějakých 30km. Je to nádherný pocit jet na nádherné motorce! To, že bylo pár stupňů celsia jsem ani moc nevnímal. Jen trochu ruce dávaly najevo zimu. Naštěstí jsme to ale neodložili na druhý den, počasí je mnohem horší.
Už se nemůžu dočkat pěkného jarního počasí, bezstarostných jízd a sbírání zkušeností! Už nebudu psát, jdu se na ni ještě podívat. No posuďte sami - viz foto.

4.4.2011 - už máme spolu najeto odhadem 2tis. km. A líbí se mi čím dál víc! Párkrát jsem zmokl, párkrát jsem zmrzl ale stačí otočit plynem a je po starostech .

Tak... v dubnu 2014 motorka prodána. Neměl jsem na ni bohužel čas, poslední dva roky nájezd pár tisíc km si nezaslouží. Odvezl jsi ji nový majitel pár desítek km ode mě. Tak třeba se potkáme a ať slouží bezpoblémově tak jako mě, carevna. Překrásná mašina.

Křižák.
Křižák. napsal 29.04.14 v 20:49 10b.

Tom.Rossi

Machuza napsal 16.03.11 v 22:38

Pěkná dávám 10b, ať slouží a hodně šťastných kilometrů

Joshuax
Joshuax napsal 10.02.11 v 14:25

Za litru do nadrze a to hned ze dvou duvodu. 1. se o ni negativ dobre staral, takze je proste krasna a 2. se vozim na obdobnem stroji