Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník komaraci
Vloženo 23.11.2010
Aktualizováno 27.4.2015

Po mé první motce ( Honda NSR 125 ) jsem koupil tento stroj, výkonově to je skok opravdu velký. Zatím jsem ale spokojen, jede to jak ďas. Koupil jsem ji letos, takže zatím se na ni tak trochu oťukávám ale jsem spokojen.

První dojmy - krásna Práce ;-)

Moto je v origo stavu od předchozího majitele. Postrádám tam laďáček, ten origo nejde moc slyšet, slyšet jde ale až tak okolo 10 tis. ot/min.
Zatím jsem tam měnil brzdové desky za Bremba. Brzdný účinek se zlepšil ale chtělo by to ještě pancéřové hadičky plus jsem musel stočit přední pravý a zadní kotouč protože mi to trošku cukalo při brždění, teď už je vše OK.
Zatím jsem nalítal 3 000 km takže seznamovačka prozatím. V 18-ti letech je to celkem dělo, ale pokud nemá člověk v hlavě nasráno tak se s tím dá v klidečku jezdit.
Zatím jsem spokojen, nic se zatím nesere. Uvidíme další sezonu jak si moto se mnou povede :)

Dneska jsem udělal z kamarádem menší podsvícení moto+mi došli padáky tak všechno krásně namontované...a už jenom začít jezdit :))

Tak k dněšnímu dnu to od října minulého roku dělá přes 11 000 km :) na moto zatím spokojenej ale už začínam přemýšlet o novějším modeju motorky :)

lacerta82
lacerta82 napsal 01.04.14 v 17:59 10b.

Pěkná Hondice , aťslouží

Tarzy napsal 06.03.11 v 21:36

Pěkný CeBRo aď slouží za 10b

komaraci
komaraci napsal 11.01.11 v 21:43

Honzis:myslíš si že brácho že každý den doma na hajzlu seru 1000korunu :) :D ješte není teplo abyhc mohl dělat :)

komaraci
komaraci napsal 11.01.11 v 21:40

Macek44=Dík tobě přeju to též hodně najetých km a pěkný profil..sme na tom stejně