Honda XL 650V Transalp (2000)

Vlastník Láďa650
Vloženo 31.1.2010
Aktualizováno 26.1.2013

Honda XL650V Transalp (2000)pohodová super motorka

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - transalpa jsem koupil v roce 2000 za cenu 220 000kč jsem s jejich službami po celou dobu naprosto spokojený

První dojmy - motorka mi padla do ruky po prvním posezu a již jsem věděl,že je to to pravé ořechové co potřebuji,první zkušební jízda 5km proběhla v naprosté spokojenosti, která trvá po celou dobu již 13let

Motorku bych doporučil pro - doporučuji všem ☺)))

Doplňky na motorce - turistické plexisklo, vyhřívané rukojeti, padáky, snížené sedlo, zásuvka 12V

Info o motocyklu : Honda Transalp je supr motorka na cestování:
Recenze a zkušenosti :
Letos ho budu mít 10 roků bez jediné závady. K dnešnímu dni mám najeto 42.680 km. Již druhý
rok mám supr pneu: pireli MT90 škorpion S/T přední : 90/90/21, zadní : 120/90/17 (supr
lepidla vřele doporučuji).Dále mám centrální stojan, vyhřívané hefty, zásuvka 12V, vyšší plexi,
úprava sedla - čalounictví Mohelno-pan Došek,odvádějí supr práci, originální kufr, na dovolenou
boční tašky. S Trandíkem jsem projel Alpy, Francii-San Tropez, Švýcarsko, Itálii-jezero Gomo,
Dolomity, Rakousko - 2x Glosglockner, Německo.Nejdelší dení trasa 16.16.2009 vedla z Cortiny
dan Pezzo přes Alpy-Rakousko, Obetram - za stálého deště až do Holic(příjezd v 24hod.)-ujeto
celkem 930km. Trandík je má dvanáctá motorka, kterou mohu každému vřele doporučit. Čauky
ať se točí kola v novém roce 2010.

Láďa650
Láďa650 napsal 11.05.15 v 19:58

Ahoj,moc se omlouvám,nějak nemám čas,sedlo stálo 2500kč už je to přeci pár roků,dnes už je cena asi někde jinde,ale je super,snížené o 1cm měj se pěkně a hodně km bez nehod,přeje Láďa .

Andreman
Andreman napsal 12.04.15 v 15:34

Ahoj , koukal jsem na to tvoje sedlo ,kromě toho , že je moc hezký , tak by mě zajímala i cena a co je na něm jiný (tuším,že je snížený). Dík za odpověď

Andreman
Andreman napsal 17.08.14 v 19:03 10b.

Moc pěkný kousek. Hodně šťastných kilometrů

heldaj
heldaj napsal 19.03.10 v 21:08

Ahoj.
Úplně dokonalý profil. Nádherná motorka a vůbec.

GoodFood
GoodFood napsal 16.03.10 v 22:12

Nadherna motorecka! Prajem este vela pohodovych kilometrov a snad sa niekde na cestach aj stretneme. U mna jednoznacne 10b.