Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník babčafazer
Vloženo 8.11.2009
Aktualizováno 19.8.2010

Tak a zde je můj proměněný motocykl,dle mé představy.Doufám ,že i Vám některým se bude zamlouvat.
Některé věci co bych doplnil,tak přidám a i napíšu do deníku.

motocykl se osvědčil jako cestovní polikač kilometrů ,tak i jako dravá zvěř na krátkých rovných I klikatých silničkách, kterých je u nás dostatek. A vzhled--- posudťe sami.Myslím ,že barevná kombinace ladí oku-černá + červená a k tomu ještě černý motor,no uznejte .Co se týče výfuku , na předešlém moto (fazer 1000)jsem měl akrapa,ale přece jenom se hodí jak zvukem tak i tvarem ovál -nerez-lesk-od RP,kdo zná ,ten musí jen souhlasit.Jinak gumky před metzeler MWZ-4 na kterých jem najel 12800km a to jak na předku tak i zadku.Tedˇka mám uplně novou přední a tak 75% zadní pirelli diablo ,ale nemohu posoudit jaké jsou.To ale vše v příští sezoně.

Tak a mám madla pro spolujezdce,které jsem obdržel od mého kupce p.Nováka,který koupil mého předešlého Fazerka.Nechal jsem je nasřtíkat na černo a hurá do dalšího dílu na moto a to je -výfuk.

31.01 2010
Tak a je zde pokračování ladění do tuningu mé motky.
Nechal jsem namontovat držák a nosič Top casse,od firmy Proobikes mám nový tTankpad v barvě motky, drtžák spz-tky místo té-lopaty- , K tomu nové ledblinkry OD arrow s čirými sklíčky, pak tam jsou pancířky do barvy motky(tmavá červená) a tou nejlepší věcí , sice na ní čekám koncem února ..výfuk.. ale to je předčasné sem psát.Zatím foto nemám, ale až bude , tak to sem vložím.

DOCTOR666
DOCTOR666 napsal 27.02.17 v 20:07 10b.

mazel,za mě 10b

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 08.02.15 v 19:13 10b.

Nádherná motorka !Nejkrásnější Fazer co jsem viděl!Hezčí než ten můj :´-

banditas91
banditas91 napsal 05.02.13 v 01:13 10b.

Nádherná motorka zatím nejhezčí fazer co jsem viděl ta barevná kombinace je bomba a ty detaily... za mě máš 10b.

Luc_22
Luc_22 napsal 19.03.12 v 11:57

Krásný Fazer, nádherná barevná kombinace, pro mě ta nejlepší

Pjercak
Pjercak napsal 19.02.12 v 16:11