BMW K 1200 LT (1999)

Vlastník Cami
Vloženo 1.12.2008
Aktualizováno 18.8.2011

Prodaná,škoda,byla a je to nejlepší motorka kterou jsem zatím sedlal,určitě si ji koupím zpět,akorát novější,opravdu neocenitelná a za tu cenu.Byl jsem hlupák že jsem ji vůbec prodal

Po roce ježdění maximální spokojenost,kardan neocenitelná věc,nízká spotřeba,oleje snad ani neubylo.V prvním roce jsem ještě nepoužíval tekuté stěrače,ale po první jízdě v dešti jsem je začal používat a plexi bez problémů.

Zpátečka se také někdy hodí a funguje dobře,nemám k ní žádné výhrady,ale abych jen nechválil,praskl mi pant na horním kufru,původně jsem uvažoval o koupi nového,ale po zjištění že na eBay chcou za něj 24000Kč tak s partou kamarádů,děkuji(Nedojed,Brumla) byl opraven a slouží dál bez problémů.

Jinak nemám vůbec žádné výhrady

Honyslunce
Honyslunce napsal 23.12.10 v 09:49

Tak tomu rikam teda korab,kam se hrabe supersport Snad se nam podari pristi rok spolecne vyjet A vcerejsi jizda byla super,tak sem se uz dlouho nenasmal

d.bar
d.bar napsal 14.12.09 v 22:36

zdar krajane , taky už sedlám tento parník

Piwell
Piwell napsal 13.11.09 v 09:49

už jede, poschoďák ... kurva! to je parník !!!
přeju mnoho šťastných kilometrů

deimos
deimos napsal 03.04.09 v 07:43

Thunderman
Thunderman napsal 08.02.09 v 21:46

Pro pořádného muže pořádný stroj, není nic lepšího než když bikerovi sedne mašina přímo do ruky že Cami tak se drž a s LT se rychle a kvalitně tuž. Přeji hodně šťastně a spokojeně ujetých Km bez nehody a závad Thunderman