Triumph Speed Triple R (2013)

Vlastník strakon
Vloženo 17.11.2022
Aktualizováno 8.2.2024

Po jednoválcích, čtyřválcích a dvouválcích, je to můj první tříválec, tak jsem zvědavej, jestli budem kamarádi

První dojmy - Motorku mám krátce, zatím jsem absolvoval pouze dvě projížďky, tak nemůžu dělat nějaké závěry, motorka celkem padla do ruky, posez celkem příjemnej, podvozek a brzdy taky gůůůůt, motor celkem slušně táhne za zvláštního zvukového projevu, ale mně se celkem líbí, žádné vibrace a žádné cukání, nebyla to láska na první pohled, ale pomalinku si k sobě začínáme nacházet cestu a čas ukáže :-)

Zatím málo najeto a zima před náma, tak více až na jaře, po nějakých menších úpravách a po pár stovkách kilometrů budu vědět víc a budu moci trochu motorku popsat. Více fotek dodám taky až po zimě a ůpravách k obrazu mému, krátký držák SPZ, snížení budíku a světel, krytu zadního sedla, vyhození zadních stupaček a nějaké té údržbě. Motorka se mi postupně začíná líbit, má takovej správnej chuligánskej vzhled a to já rád Nakoupené laufy Arrow pod sedlo.

ZZilvi
ZZilvi napsal 02.02.24 v 10:51 10b.

Parádní černá mu fakt sedí

sorbon81
sorbon81 napsal 10.06.23 v 20:56 10b.

Samíc
Samíc napsal 10.06.23 v 17:58 10b.

Martyp
Martyp napsal 02.12.22 v 15:08 10b.

Joooo, voni to ty kluci Anglický uměj.. Jak budeš snižovat světlo a budíky, budeš řezat aktuální držák, nebo dáš ze Street Tripla?

jarikGSXR
jarikGSXR napsal 30.11.22 v 14:39 10b.

Dobrá volba