Honda CBF 125 (2014)

Vlastník whisky1212
Vloženo 7.7.2022
Aktualizováno 7.7.2022

malorážka priližovacieho typu bez zjavnej spotreby pohonných hmôt

První dojmy - Tak kupil som to od chalana v BA a čakalo ma okolo 150 + km domov takže prvý dojem bol že som v prdeli lebo mám 92kíl a ono to so mnou ide 90 len tak tak, další dojem bol že je to mega ovladalné prekvapivé však že, srandovné prdítko v skratke, mala vymenený kotúč vpredu takže na to čo to bolo za moto naozaj slušne brzdila.

Motorku bych doporučil pro - na ryby (akože nie na nej chytať alebo ju capiť do vody a ryby naskaču do koša samé ale že tam dojsť na nej) do práce (ak máte radi predbiehanie vačšiny aut bo každý musí do roboty leteť vím bo chodím i na bicykli ale občas som lenivy) do obchodu (zebereš ruksak alebo dáš veci pod bundu a podobné srandy)

Doplňky na motorce - plexy je tam od základu i hlavný stojan takže pohodka uvažoval som nad kufrom a pod ale neohriala sa nebol čas

Tak bol som bez moto cca 2 mesiace a začalo mi to chýbať aspoň po robote trochu vybehnúť pobrmkať po okolí, no a ako šiel čas tak už som vedel že niečo chcem a aj keď nemám milión hodín času tak aspoň naozaj na chvílu chcem vybehnúť, no tak som začal obkukávať internety, milion moto, no a takže keď benzínes stojí 2 eurolitre tak padol pohlad na malorážky lebo šak ništ nežerú, tak druhá fáza je popozerať milion videí a recenzií a z toho bolo jasné že toto je pracovná mula s označením cbf bez spotreby, jedna bola na videnie v BA tak som sa ju vybral pozrieť, samozrejme šuchnuté plasty a podobné veci sú asu viac ako normálka pri tomto roku výroby a type motoriek na ktorom sa každý začinajuci učí jazdiť, chalanko akurát na hlavnom stojane za pomoci naštartovaneho motoru a zaradenej 1dnotky mazal retaz, kukám odvažny to junák ja som mal z tohoto vždy PTSD z videí kde im vezme ruku pod ozubené kolo :D, no motorka šlapala všetkými smermi všetko bolo okej, tak vytiahol pásku držiak na mobil a za pomoci pásky na papier ulepil držiak na riadidlá kedže z ba by som sa nevymotal ani bohovi bez pomoci gps, oblečenie plembák kevlárky a triko lebo šak nejde to ani a bolo fasa teplo, samozrejme mi uškvarilo ruky za tie 150 min kým som došiel domov. motorka ťahá okej dokonca som i predbehol niečo, do kopca nie až tak skvele tam max 80, na poprdkanie po okolí to bolo okej pokial som nenarazil na nissan micra ktorý šiel 75/80 a v naprd úseku tak som sa ťahal za ním celkom čas, no a samozrejme som zobral moto na moju obĺubenú trasu v okolí na TVZ bohunice ring, áno za obcou bohunice smer štiavnické vrchy, no a bolo to v prdelí mega som sa zabavil aj keď to nemalo výkon a začala mi chýbať normálna moto, vo finále si vravím že ak raz ma dobehne tá povestná smrťka chcem byť aspoň vyrovnaný s tým že som nejazdil na pi*ovine ale i sa pobavil občas. (moto predaná do 7dní od kúpy)

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 09.07.22 v 14:51 10b.

Pekne zhrnuté