Yamaha MT-03 (2016)

Vlastník Saffira
Vloženo 11.5.2022
Aktualizováno 25.11.2022

Úžasná motorka pro začínající jezdce a holky.

Kawasaki ER 6N: Váha, musela bych řešit staženost motocyklu (limit 35kW)
Kawasaki Z300: Nedostupnost

První dojmy - Už když jsem na motocykl poprvé sedla, věděla jsem, že je to ta pravá. Drobná, lehká, však svižná a velmi zábavná do zatáček. Jako první motocykl úžasná volba.

Motorku bych doporučil pro - Drobnějším holkám, co nechcou 125tku, či začátečníkům co hledají zábavu, spolehlivost a poměrně fajn cenu.

Doplňky na motorce - Instalováno:
Barevné ventilky
Reflexní polepy na ráfky kola

Plánuje se:
Nové zrcátka (v origo není téměř nic vidět)
Páčky
Vyšší plexi
LED blinkry

Už když jsem se rozmýšlela, tak tento model byl jedna z motorek, které jsem si hlídala. Motorka mě podrží a odpustí drobné chyby, které jako začínající jezdec občas udělám. Má malou spotřebu, což je pro studenta úžasné plus. Dá se s ní vyjet i na kratší výlety a celkově člověka zabaví.

Zatím najeto přibližně 1500 km, takže se stále poznáváme, ale vše funguje jak by mělo a s motorkou je sranda.

Update:
Motorka úžasně drží a je s ní zábava! Dokoupeny dvou bodové padáky (moto vypadá lépe), nastavitelné páčky, a adaptéry na zrcátka (v originálech nebylo moc vidět) nyní optimální. -> foto bude na jaře nyní motorka ustájena a čeká na jarní počasí dalšího roku.

kyska
kyska napsal 03.01.23 v 14:32 10b.

Kali88
Kali88 napsal 25.11.22 v 23:20 10b.

Pěknej stroj

AndY125
AndY125 napsal 21.07.22 v 22:10 10b.

Sympatická mašina, taky jsem ji chvíli sledovala. Nakonec si mě ale získala Kawa Ninja
Ať to jezdí!
Btw dá se tě sledovat i na Instagramu?