Indian Scout Bobber (2018)

Vlastník Jenulak
Vloženo 26.6.2021
Aktualizováno 1.7.2021

Hned mi padla do oka, nechtěl jsem žádnou jinou!

První dojmy - Jsem naprostý začátečník, prvních pár minut jsem z ní měl šílený respekt, jenže nebyl vůbec třeba. Motorka je na svou váhu krásně ovladatelná a nenapadne vás že má 250kg. Jezdím s ní převážně po městě a naprosto bez problému. Jediné co vidím jako mínus jsou její tiché výfuky, auta vás ve městě neslyší a díky tomu vás snáze přehlídnou :(

Motorku bych doporučil pro - Bez problémům bych ji doporučil i začátečníkům a slečnám

Bobřík mě upoutal neokoukaným vzhledem. Člověk si řekne že to není nic pro začátečníka a ne do města, opak je pravdou. Je lehce ovladatelná, krásně táhne už od spodních otáček a pokud nedáte plný plyn tak je jak andílek, ale jakmile pustíte své ego ven a dáte plný plyn tak se z andílka stane ďáblík, zařízne vás do sedla a letíte vpřed. Spousta lidí mění tlumiče a sedlo kvůli tvrdosti že jim trpí zadek. U mě zatím vše v pořádku a bolavý zadek nepociťuji, uvidíme co budu říkat po celém dni v sedle. Výhoda i nevýhoda je tichý výfuk. Bydlím na sídlišti a tak si tam aspoň neudělám nepřátele, ale mezi auty by to chtělo aby byl bobřík slyšet a nestalo se že si vás někde nevšimne.

Bobřík nemá žádný úložný prostor, což mi nevadí, nejsem na brašny po stranách tak to řeším batůžkem na záda. Tachometr je šikovně udělaný. Rychlost 120km/h je ve 3/4 budíku takže krásně vidíte kolik tam máte. Pro rychlosti od 120-200 tam už moc prostoru nezbylo tak jsou namačkané do malého prostoru, ale kdo bude na takovém stroji lítat tak rychle? Kratší dobu asi ano, ale stejně potom uberete plyn a budete se kochat.

Nemám na ní moc najeto, ale nejraději bych na ní seděl furt a nedělal nic jiného.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.07.21 v 14:12 10b.

hezký malý stroj .
Do města a okolo komína super . Časem určitě pořídíš větší strojovnu.
Teď ať se daří a hodně šťastných kilometrů.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.07.21 v 23:35

walda1
walda1 napsal 01.07.21 v 23:17

Chválím máš to moc pěkný super stroj jasná desítka

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 01.07.21 v 15:02 10b.

No konečně i fotka z boku Je to opravdu krásná mašinka i když na jízdu po městě asi nebude moc praktická.

walda1
walda1 napsal 30.06.21 v 22:34 1b.

moc pěkný fotky