Kawasaki Ninja 1000SX (2021)

Vlastník IDK
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 13.4.2021

Sportovně-cestovní motorka co dokáže jet jak šílená a nebo v klidu a pohodě jet na kochačku.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - Skvělá motorka co dokáže být jak raketa, tak i pohodový cestovní stoj. Po hodině testovací jizdy bylo rozhodnuto.

Motorku bych doporučil pro - Určitě mít už něco naježděno. Tahle motorka dokáže letět jak raketa, takže člověk může skončit jak Challenger v 86'.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, tankpad, protektory motoru a přední vidlice, 12V zasuvka, rolny, ochraná folie na display, sada bočních kufrů.

Dlouho jsem přemýšlel za co vyměnit svého Versyse. Chtěl jsem něco sportovnějšího, ale zároveň dostatečně komfortního na cestování (po Evropě). Už jsem byl rozhodnut, že u Versyse zustanu "dokud se nerozpadne" (tj asi na věky :). Ovšem při příležitosti Green days minulý rok (2020) jsem si vyzkoušel novou Ninju 1000SX a bylo rozhodnuto skoro okamžitě. Po hodině ježdění kolem Třebíče jsem neměl pochyby o tom co bude muj nový stroj na cestování. Bylo to jak splněný sen. :D Upřímě ani nevím proč jsem dříve nezvažoval Z1000SX. Z nějákého důvodu jsem asi příliš striktně koukal jen v segmentu dnes tak populárních cendur.

micklance
micklance napsal 22.04.22 v 17:29 10b.

Skvělá moto. Tento segment sportovne-cestovnich strojů je nepřekonatelný ;) A Kawa, to bude určitě hladkej, silnej motor a sametová převodovka! ;)

sportman650
sportman650 napsal 30.01.22 v 17:15 10b.

dobra volba

Paulano
Paulano napsal 20.04.21 v 09:30 10b.

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 14.04.21 v 17:48 10b.

Koukám máme stejný kousek, jen já musím ještě dokoupit ty boční kufry... Každopádně super výběr, tak ať slouží

Bombista
Bombista napsal 13.04.21 v 12:31 10b.

Parádní stroj! Ať slouží ku spokojenosti