KTM RC 390 (2018)

Vlastník voncek
Vloženo 2.4.2021
Aktualizováno 2.4.2021

KTM RC 390 R , z limitované série 500 ks, vypadá , jede super.

První dojmy - První dojmy jsou vždy nad očekávání, otázkou je jestli to bude i tak po svezení. Já zažil pocit, který se neblížil ani z poloviny k tomu co jsem čekal. Bál jsem se skoro všeho co se může přihodit od nastartování ,po rozjetí, řazení ,plyn ,spojka atd. A stalo se jen to ,že jsem po malých krůčcích v provozu zjišťoval jak je ovladatelná ,hravá a co budu psát dál slezl jsem z ní až po ujetí 91 km úplně nadšený. A bylo to 30.3.2021 v okolí Jeseníku.

Jsem fanda do supersportů a moto gp , kátéemku jsem koupil s nájezdem 1500 km, první registrace byla 2/2020.Nový stroj a krasavice to rozhodlo proč ji máme dnes se synem doma.
Je hravá , neskutečně ovladatelná mezi zatáčkami.Je jasné že na rovinkách nebue stíhat litrům, ale litr nestíhá v pasážích zatáček a oto tu jde .HRAVOST ne DRAVOST.
Spolujezdec: stupačky i místo je ,ale kazit si tu svobodu ,lehkost, nějakým závažím
Spotřeba : nádrž na 9,5 litru. Když ponechám rezervu 1,5 litru, zbývá 8 litrů. Myslím si ,že na několik přejetí (blbnutí) Jeseník-Kouty nad Desnou tam a zase zpátky několikrát než to člověka omrzí to stačí navíc benzínek je haba kuk. A pokud pojedu dálkovou třeba na okruh do Brna. Tak na pohodu ovšem kolama dolů
Cítí se nejlépe: okruh, silnice s mnoha zatáčkami na krátkém úseku.

voncek
voncek napsal 02.04.21 v 10:11

JOJO ,díky moc

Hoffikiller
Hoffikiller napsal 02.04.21 v 10:08 10b.

Moc hezká rakušanda