Ducati 899 Panigale (2015)

Vlastník Limiter
Vloženo 5.6.2020
Aktualizováno 22.11.2020

Po 100 metrech svezeni bylo vyreseno. O designu se neni treba bavit, to je proste TOP.

Motorka koupena od Profi-moto.cz (Děčín IV-Podmokly)

Yamaha YZF-R1: Zvedavosr zkusit itala vyhrala :-)

První dojmy - Prekvapive malinka, na supersport docela pohodlna. Motor mi chodem pripomina spise V4 nez dvouvalec, je docela “smooth”, ale kdyz se vezme poradne za plyn, je to pekne zlobiva paní Gálová :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě! :D nevím.. asi je treba uz mit neco najeto a uvazovat hlavou - jako prvni moto asi ne.. spise mi to prijde super kompromis mezi sestkou s litrem - 150 koni je tak nejak akorat.

Koupena 6/2020, vzhledem k pocasi najeto velmi malo.. po zmacknuti brzdy pocitove strasne mekke, ale je to fakt jen pocit. Posez pomerne OK, dobre dosahnu se svymi 170 cm. Displej je docela prehledny, nastavovani rezimu a vseho ostatniho - je treba si zvyknout. DQS bozi, na serii docela dobre a rychle fungujici. V jednotlivych jizdnich rezimech (sport,race,wet) je mozne si individualne nastavit ABS, EBC i DTC. Za me je ta motorka porno! Vyfuk mam zatim seriovy, coz me prekvapilo - byla to prvni planovana uprava, ale zatim mi to vubec neprijde nutne, zvuk je dobry i se serii.

Vice napisu az vice najedu

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 14.04.22 v 20:02 10b.

Sakra jsem zapomněl na ty body.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 14.04.22 v 19:48

Hele bejby panigale. Moc krásná hračka, taky se občas přistihnu jak po ní pošilhávám.
Tak koukej rychle něco najet, ať to sem můžeš dopsat.

RedAngel
RedAngel napsal 03.04.22 v 12:52

A to Bawko, tady má někdo vkus

RedAngel
RedAngel napsal 03.04.22 v 12:51 10b.

cool girls

Tyčik
Tyčik napsal 26.02.22 v 23:01 10b.

Tak to je moc pěkná mašinka