Yamaha TDM 850 (1999)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 29.6.2020

Pohodlný jednoduchý cesťák s nadčasovým designem, se sadou kufrů Givi, padací rámem a přídavnými světly.

První dojmy - Je vysoká, takže pro mě super, měkčí tlumení, snadná manipulace na místě, dostatečný výkon při jízdě ve dvou. Kdo je zvyklý na cesťák, toho nepřekvapí, pro mě to byla jiná jízda po Gsxr, ale i tahle motorka 200 vytáhne.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyšší lidi, pro nenáročné cestovatele, pro ženy.

Doplňky na motorce - Kurfy Givi, padací rám, přídavné světla, vyšší plexi štítek.

Abych se tady nechlubila cizím peřím, tak motorka je mého přítele, který ale nemůže mít ze zdravotního důvodu svůj řidičák, tak je řízení jeho motorek na mě
Pořídil ji z toho důvodu, že chceme společně cestovat, na což mé Gsxr není úplně ideální. Tdm se mu vždy líbilo. Je to jednoduchá, ovladatelná motorka, na kterou se krásně dva poskládají a nabalí klidně na celý měsíc
Je vhodná pro vyšší jezdce, jako ale téměř všechny endura. Po koupi jsem na ní absolvovala 150kilometrů a kupodivu se nedostavila žádná bolest zad a podobně, jako na Gsxrku
Pro někoho, kdo celý život jezdí jen sporty, je překvapivě pohodlná. Zatáčky bere krásně a plynule.

Bebel17
Bebel17 napsal 24.04.20 v 22:40 10b.

Kedysi som bol z nej auf, trefa od Yamahy. Nenáročný spoľahlivý bike..tak nech vám slúži , užite si to!

Milan1963
Milan1963 napsal 24.04.20 v 10:56 10b.

Dobrá koupě, at' dělá radost.

Čadil
Čadil napsal 24.04.20 v 08:36 10b.

pěkná,přeju hodně km