BMW K 1600 GTL (2011)

Vlastník blackdays
Vloženo 9.1.2019
Aktualizováno 9.1.2019

Je to polykač kilometrů, vlajková loď od BMW, s mnoha vychytávkami usnadňující život na cestách.

První dojmy - Velice pohodlné cestování, těžší manipulace na místě, při jízdě se těžkopádnost ztratí.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro velkýho kluka, kterej ví co chce

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, sedadla, vestavěná navigace, tempomat, automatické vypínání blinkrů, centrální zamykání s alarmem.

Pěkný zátah odspoda, klidný a kultivovaný chod motoru, hlučnější převodovka, hold je to pořádná kovařina. Baťůžek si chválí pohodlí i na dlouhých cestách. Pohodlné cestování s nastavitelnou tuhostí odpružení, nebo výkonem motoru. Tempomat na motorce, je úžasná záležitost na dlouhé cesty. Propojení komunikátorů přes motorku zajistí společnou hudbu na cestách, telefonování, nebo ovládání vestavěné navigace.
Jinou motorku už nechci.

Olďas59
Olďas59 napsal 11.02.19 v 14:30 10b.

moc hezká a silná motorka.Koupil jsem ji taky.ještě jsem na ni neujel ani metr,mám ji od listopadu.Tak až se oteplí...Přeji hooodně kilásků v pohodičce 10 bodů

Muňos
Muňos napsal 13.01.19 v 10:17 10b.

Parádnice !

blackdays
blackdays napsal 10.01.19 v 20:15

Díky všem za pěkné hodnocení a přání. I u tohoto stroje platí "jezdi s rozumem a předvídej"
Hodně šťastných km všem!!!

Adamíra
Adamíra napsal 10.01.19 v 16:46 10b.

Jo jo to je opravdová mňamka. Nádhera

speroure
speroure napsal 10.01.19 v 15:13 10b.

Přeji mnoho km v sedle