KTM EXC 300 (2018)

Vlastník Kony
Vloženo 11.8.2017
Aktualizováno 6.2.2018

Znovu 2t 300ccm...tentokrat model TPI neboli strikacka...oddelene mazani.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

První dojmy - Zda se ze to v zakladu funguje OK.Mam najetou jednu hodinu.Oproti karburatoru je dole jemna a hodna...az se zda ze to nejede...doufam ze se motor s dalsimi hodinami povoli a bude trosku zivejsi.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho co to s endurem mysli vazne...stroj je jednostranne zameren...mala vaha a rotujici hmoty... dostatek sily...spojka neustale v permanenci.

Doplňky na motorce - podvozek ohlins 2018, brýle xtrig, výfuk Akrapovic, ventilátor programovatelný, brzdy motomaster, Tubliss v kolech,

Zatim nemam nic najeto a neprovedl jsem zadne upravy.Mam pripravene Tublissy...kryt motoru...vyfuku... namontoval jsem USA packy na jeden prst. Prekvapilo mne jak podvozek v zakladu funguje a reaguje...celkem pokrok od modelu 2013.
Mám najeto 40mth...zatím bez jediné závady a zaškobrtnutí. Pořídil jsem O5 podvozek OHLINS 2018 Enduro, brejle XTRIG, výfuk Akrapovic. Už bych neměnil...je to super. Malá spotřeba, nechcípe to, startuje to, nechčije z toho benál a jede to v jakékoli teplotě a nadmořské výšce.