Jawa 50/21 Pionýr (1980)

Vlastník aprilia_rs125
Vloženo 18.2.2017
Aktualizováno 9.4.2017

Jawa pionýr , motorka na které snad každý motorkář začínal , nebo alenspon chvíli jezdil , mám ji včetné papíru z 20 , takže určitě mě někdy potkáte na silnici :D

První dojmy - První dojmy , no spíše myšlenky "renovace" ... Bude na ní moc práce Bute to stát za to

Motorku bych doporučil pro - Začínající motorkáře , vzpomínající motorkáře atd

Doplňky na motorce - VAPE
hikone
Nové pneu
12z kolečko
Ráfky v laku (bílá se zlatým olinkováním)

Prostě jsem chtěl nějakou starou , známou motorku , tak jsem šáhl po pionýrovi...
Jako první od koupě , přislo na řadu GO motoru , poté lakování rámu a předních teleskopů (bílá ral) a poté všech ostatních plechů... přední maska na světlo je v chromu , tudíž jsem ji tak nechal a pouze rozleštil.

Nyní po GO jsem namontoval zapalování VAPE 6v 20w , které je naprosto parádní , startuje za každého počasí...
Nyní prošla novou STK , bez jediné závady

ad 9.4.2017- nové pneu , ráfky bíle se zaltým olinkováním,originální barv RAL 3004 ,maska a teleskopy RAL 9010,nové napínáky řetězu,výfuk HIKONE

S fichlem mám od GO najeto již přes 700km , bez jediné závady... Maximální rychlost jsem dle GPS měl 70km/h na 12z kolečku a origo rozetě
Nyní je pionýr k prodeji...

Bicman
Bicman napsal 09.04.17 v 21:48 1b.

Škoda, že je to bastl. Vůbec nesedí barevné provedení a plechařina z daného roku, ráfky taky ne... A za tu cenu pokud ho prodáš, tak mi prosím pošli foto kupce, pač takovýho vola bych chtěl vidět. Reálná cena s VAPE kolem 10 v tomto stavu a to už jsem přestřelil. A ty to tu prodáváš za 17500,- tedy za cenu fechtla s TP v původním originálním stavu s TP... A přesně kvůli takovým lidem jsou ty ceny takový, jaký jsou - nesmyslný. Můj názor teda. Sice tě "renovace" stála nějaký love, ale tu ti u fechtla (pokud není udělaná tak, jak má být, což u tebe není) nezaplatí.