Triumph Speed Triple (2007)

Vlastník MÁRTYpičo
Vloženo 22.10.2016
Aktualizováno 7.9.2020

Ten motor je skvělej.
Užasný krouťák- furt jak má bejt.

První dojmy - A ten zvouček, to je lahoda pro ucho.

Doplňky na motorce - Výfuk Laser,cnc páčky,gripy,cafe zrcátka,zadní světla

Koupena jako bouračka.Celou jsem ji rozdělal nechal srovnat, vyměnil komplet ložiska na které jsem čekal půl roku a přišla mi půlka,zbytek do tří tejdnů. Složil jsem jí,aby se dalo jezdit. Sezonu jsem na ní jezdil,ale v hlavě však vznikali nové vize svého bajku,tak v zimě jsem se pustil do díla. Jelikož jsem chtěl i cestovat,musel jsem zachovat dvousedlo,abych mohl kam pověsit brašny.Podsedlovka je z hlinikových trubek-nádobka brzdové kapaliny a expanzní nádoba na chladici kapalinu jsou v trubkách.Držák na spz z trubiček a dvojtá světla,kryt řetězu je z karbonu,řidítka o průměru 30mm. Přední blatník z laminátu.Plastové věci nalakovány do ošoupaného hliníku.Tachometr snížen co šel. Baterka a celá elektrika pod nádrží.Chtěl jsem kola co nikdo nemá-britská vlajka na tomhle bajku musí být mi znělo v hlavě,ale když jsem začal olepovat první kolo,říkal jsem si, tak to ne,budu muset vymyslet něco jednodušího.Na papíře to vypadalo tak hezky a hlavně nic lepšího jsem vymyslet už nemohl. 40hodin práce,ale ten výsledek stal za to.Když jsem měl kola hotové začal jsem vymýšlet barvy na nádrž,zkoušel jsem černou s ošoupanou vlajkou a ruzné kombinace,ale rezavý plech vedl.Celkově jsem na přestavbě strávil tři měsice a to 350hodin.

George_MB
George_MB napsal 24.03.19 v 21:15

Fakt pěkný, klobouk dolů.

aaamoto
aaamoto napsal 08.04.18 v 10:27 10b.

Krásná práce.

Animals21
Animals21 napsal 20.03.17 v 08:53 10b.

Nádhernej PUNK!

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 09.03.17 v 13:49 10b.

Petta
Petta napsal 22.11.16 v 16:42 9b.

To predni kolo asi melo zustat cerny, zadni super, ale celkove je to pekny..