Triumph Tiger 955i (2006)

Vlastník Ogar_VS
Vloženo 24.9.2016
Aktualizováno 19.8.2018

Krásný angličan se sametovým motorem.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Je na mě dlouhá. Asi jsem prcek :-)

První dojmy - Přecházím z jednoválce. Motorově neskutečný rozdíl. Jak v kultivovaném projevu, tak ve výkonu. Celkově mi neskutečně padla do ruky. Je to pohodlný dravec. Zatím neumím říct co se mi nelíbí. No to bych si ji snad nekupoval :-)

Motorku bych doporučil pro - Já si ji pořizoval na cestování. Takže doporučuji budoucím cestovatelům. Ale blbnout se na ní dá taky :-)

Doplňky na motorce - V originální výbavě jsou boční kufry, zvýšené plexi, hliníkový kryt svodů a vyhřívané hefty.

Triumph má supr motor. Zatím se učím poslouchat jeho zvuky a poznávat otáčky na přeřazení rychlosti. Několikrát se mi stalo, že jsem městem projel na šestku a motor pořád pěkně táhl. To se mi na předchozí moto (Aprilia Pegaso 650) nestávalo. Tam mi motor dal jasně najevo, kdy jsem mimo jeho limit. Vážně zvažuju koupi ukazatele zařazené rychlosti.
Zatím s ní mám najeto jen pár stovek kilometrů. Výborně se vede do zatáček, drží stopu a spolehlivě brzdí. Horské klikaté silničky. To je její doména. V terénu jsem s ní zatím nebyl a ani se tam nechystám.
S Tigrem plánuju vícedenní cestování. Takže očekávám pohodlí a spolehlivost. Se servisem ani s opravami zatím zkušenost nemám. Momentálně vybírám topcase a redukci do zásuvky.

Juraj22
Juraj22 napsal 09.11.21 v 20:13

Krásnej Tigřík, tak ať slouží k plné spokojenosti

up11OO
up11OO napsal 04.11.20 v 19:06 10b.

Zdravím...pěkná moto...jedna z adeptů, když jsem kupoval moto máte ji ještě doma? dík

radek89
radek89 napsal 15.12.16 v 16:54 8b.

Prostě krásný stroj který se jen tak nevidí

Toman87
Toman87 napsal 01.10.16 v 19:52 10b.

dobra volba

sm3ky