BMW K 1 (1989)

Vlastník ladazuki
Vloženo 3.8.2016
Aktualizováno 29.9.2016

je to moje vysnena masinka, takze mam dozivotni vanoce z touhle raritkou.

Motorka koupena od de. - peno od soukroe osoby v nemecku, super domluva

První dojmy - prvni dojmy nezapomenutelny, prik prvni jizde jsem byl vedle z toho jak je stroj i pri sviznejsi jizde stabilni na silnici. a na ty roky? uzasny

Motorku bych doporučil pro - motorka je samozrejme nejvhodnejsi pro fandu a znalce znacky,jinak se na prvni pohled spouste lidem moc nelibi,oni ji hlavne moc neznaji malokdo ji kdy videl na vlastni oci,tak jsou z ni spise vyvaleni co to vubec je za typ a kdy se to vyrabelo a kolik se toho vyrobilo, a tak podobne

Doplňky na motorce - tahle motorka je od vyrobce v originalnim stavu a taky tak zustane,bude tak mit jednou vetsi hodnotu nez nejake upravy

k1 ničku jsem si vybral kvuli vzhledu,kvalite zpracovani,vydrzi,spolehlivosti,ovladatelnosti,vzacnosti, proste kvuli tomu ze jsem ji chtel mit doma,je to vlastne prvni bavorak ktery vznikal ve vetrnym tunelu,proto ta zvlastni karoserie, diky ktere byla masina od ostatnich modelu kaček rychlejsi minimalne o 10 km za hod,kladu tenhle stroj ma spoustu a jelikos je to ma vysnena motorka tak se zapory hledaji jen velmi tezko.proste jsem spokojen

bruttopyr
bruttopyr napsal 18.01.23 v 20:53 10b.

K1 je prostě dokonalá!
Jak to, že jsou tady na Motorkářích zaregistrovány jen 4ks?

Piki
Piki napsal 26.02.17 v 06:38

Paráda

Newtoon
Newtoon napsal 14.02.17 v 20:09 10b.

tak to je paráda

novoměšťák
novoměšťák napsal 30.09.16 v 14:20 10b.

pěkná a raritní cihla

obraz73
obraz73 napsal 29.09.16 v 23:25 10b.

Opravdová rarita.. Nádhera