BMW F 650 GS (2011)

Vlastník task71
Vloženo 17.7.2016
Aktualizováno 3.9.2023

Někdo tomu taky říká loukoťová osmistovka

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava)

První dojmy - Hlavně jsem dosáhl oběma nohama na zem .No jsem prostě málo vyrostl . Ale hlavně ten výkon,tichost motoru a ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - Já osobně ze své zkušenosti bych motorku doporučil lidem menšího vzrůstu , kteří hledají nízkou spotřebu , rychlost a občas vyjedou mimo zpevněné cesty.4

Doplňky na motorce - V ceně motorky byli padáky a nosič topcase .

Proč jsem si ji koupil?
No hlavně jsem chtěl zkusit něco novějšího.A jedna z podmínek bylo dosáhnout oběma nohama na zem.A motorku jsem přivezl na své narozeniny (45).
Jelikož bydlím 250 km od Klabavy (kde jsem motorku zakoupil) byla první cesta domu . Do východních Čech . A hned přes Prahu s několika kilometrovou zácpou.
Hodinu jsme jeli od sjezdu z dálnice na Plzeň až na Barandov.
Oproti Hondě NX 650 Dominátor je jízda svižnější , s nižší spotřebou ,lepší ovladatelností jak při jízdě tak na místě.
A co na to spolujezdec?
No teď se asi budete smát . Prý ji to připadá jak na ba betě. Hlavně zvuk motoru a žádné vibrace jak na Donckovi.Jo a ještě prý chybí kufr.Prý se nemá o co opřít.
Kufry přinese snad ježíšek.
Spotřeba nádherná jen 3.9 litrů na sto kilometrů.
Servis(po 40 000 km) nás čeká teď v týdnu.Tak jsem zvědav jak dopadne.
Podle mne se nejlépe cítí na silnici , dálnici kde se dá využit i 6 rychlostní stupeň.
Ale zvládli jsme i již lesní a polní cesty.
Ale žádný hard endur .
A cestovat se dá. I bez kufrů .
My jsme dali i s moto válcem (50l) sraz příznivců a přátel Hondy NX 650 Dominátor.

Kalleef
Kalleef napsal 29.08.17 v 23:16 10b.

Pěknej stroj

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 08:03 10b.

Toman87
Toman87 napsal 27.09.16 v 19:56 10b.

pěkná

Mates-v
Mates-v napsal 14.08.16 v 12:12 10b.

Pěknej stroj, ať slouží .
Za mě 10b.

task71