Husqvarna TE 450 (2004)

Vlastník HonzaBrno
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 26.6.2016

Hledal jsem nějakou motorku, která mi toho může nabídnout víc než jenom asfalt.
a vypadá to že huska to dokáže. Jsem v tomhle směru začátečník a učím se, ale už vím že motorka dokáže všechno a je jenom na mě abych se k tomu taky dokopal.

Suzuki DR 400: důvod neuveden

První dojmy - Trocha vybrací, strašně krátky rychlosti, moc úzký. Zkušební jízda proběhla v praze na sídlišti na mokrým asfaltu. takže sem z toho byl vyklepanej jako drahej pes, ale nějak se mi to zalíbilotak jsme ji nakonec vzali.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu kdo chce hodit město za hlavu a jet neznámo kam.

Doplňky na motorce - je očesaná a připravená brázdit ten nejhorší terén,

Pár společných km už spolu máme takže tady je zatím to co jsem zjistil. Musím sedět hodně vpředu, protože stačí trochu vrknout za plyn a hned mě chce shodit a na to já ještě nejsem zvyklej. Zadní brzdu skoro nepoužívám, stačí pustit plyn a ten jednoválcovej motor to ubrzdí sám a když ne tak přední brzda bere dost dobře. Je super že je tak úzká a lehká, je to úplně jiný poježdění než s Banditem. Příroda mě vždycky přitahovala a z modrýho sedla Husky je to ještě lepší, kličkování mezi stromy žádnej problém, výjezdy svahů vůbec žádnej problém stačí jenom vzít za plyn a ona mě tam prostě vytáhne a to je bomba. Z každé vyjížďky se vracím úplně durch propocenej, nadopovanej adrenalinem a s úsměvem od ucha k uchu. Zatím se učím a mám se ještě hodně co učit, protože to co dokáže tahle motorka je daleko za tím co si dokážu představit.
jestli se s ní dá dobře cestovat??? jasně pokud cestujete přes vojenský prostor a tankodrom, na žádný dlouhý výlety to rozhodně není.

SonyLee
SonyLee napsal 27.06.16 v 18:52 10b.

Ačkoli nejsem příznivcem bahna, je pěkná, přeju ať splní očekávání