Suzuki GSR 750 (2012)

Vlastník Balabánek
Vloženo 2.4.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Nejdřív jsem pátrala po Triumphovi streetovi ale toto byla láska na první pohled

První dojmy - mám zajím najeto jen 170km , po koupi jsem na ní hned odjela, byla zima ale ten pocit, že po roce jedete na motorce , tak jsem to ani nevnímala ale po hodině jízdy už bylo znát, necítila jsem vůbec ruce, jestli brzím, takže jsem pak byla ráda, že jsem doma. JInak velice pohodlná jízda, měla jsem před jí její slabší sestřičku a jsou si dost podobné, ikdyž 750 je větší, tak se mi na ní sedělo lépe, jen se musí poladit širší řidítka pro větší pohodlí. Jinak ještě bylo docela šterku po silnicích, tak jsem si netroufla více zkoušet.

Doplňky na motorce - ladák

Tento stroj jsem si vybrala protože se mi prostě líbil , před ní jsem měla její sestřičku, takže jsem se nebála ji jen trošku projet , skontrolovat zda se mě na ní něco nezdá a ihned jsem podepsala smlouvu .
Jizda velice příjemná, posez lepší než na grs 600, ovladatelnost taky dobrá, více po pár tisících km

Vydrik
Vydrik napsal 04.04.22 v 13:00

moc pekna a perfektne doladena - klin, znacka atd...

solio
solio napsal 10.08.19 v 09:15 10b.

Super! 10 bodů

Balabánek
Balabánek napsal 03.04.16 v 10:21

ano, díky.. byla jsem si pro ni na Velikonoční pondělí.. místo výprasku mám motorku

SLEEPER
SLEEPER napsal 02.04.16 v 10:10 10b.

No neke, tohle mi nejak uniklo.

Tak at dela radost, kocka.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 02.04.16 v 08:34 10b.