Yamaha XT1200Z Super Tenere (2015)

Vlastník igi74
Vloženo 16.9.2015
Aktualizováno 28.2.2016

Jednoducho nádherná. Vždy som po nej pokukoval, každý mi vravel prečo nie GS a som rád že som si nedal povedať , po spustení cenovej politiky yamahy a v prevedení Race Blue jasný výťaz.

První dojmy - Prvé dojmy super len na mieste som mal trochu problém z manipuláciou (skôr asi strach aby ma neprevážila :-)) ale už som si zvikol, ťažisko bombové, brzdy fajn, sport mód veľká zábava, spotreba 4,6l/100,

Motorku bych doporučil pro - neviem pre koho ešte ale pre mňa určite

Doplňky na motorce - kufre, padáky GIVI, vyhrievané rukoväte oxford adventure premium(ešte na polici). V pláne ešte hliníkový kryt pod motor a hlavný stojan kedže už nedodávajú.

Vybral som si ju preto že som chcel niečo komfortné na dlhšie trate po cestách necestách z vinikajúcou ovládatelnosťou, v T móde a S móde značný rozdiel vo výkone a mám pocit že aj zvuku,vybrácie v skoro žiadne kedže som mal predtým jednobuch 650 , na stupačkách akurát na mňa, nové plexi tiež na mňa, na prilbe ani muška (asi meriam ako bežný japonec ) len bez kufrov žiadny úložný priestor, Serviska po 1000km ma stála 100euri. Už máme spolu nalietané 3500 bez najmenších problémov...úplné nadšenie a spokojnosť

kulda
kulda napsal 26.05.23 v 14:14 10b.

Krásná

mvk73
mvk73 napsal 31.12.17 v 16:03 10b.

Robustna a spolahliva masina.

Maro13
Maro13 napsal 03.03.16 v 21:36

Aj ja som taku kupil .kufre si kde kupil?

Roman27395
Roman27395 napsal 29.02.16 v 11:52 10b.

Super volba.Mame to podobne

TonySK
TonySK napsal 23.02.16 v 10:53 10b.

Aj tvoja je pekná
Tie GIVI držiaky a kufre sú dobré? Odporúčaš?