Kawasaki ER 6N (2009)

Vlastník tomisek.h
Vloženo 25.6.2015
Aktualizováno 10.12.2017

Oranžovej, krásnej, hbitej, sršeň. Vhodnej jak na blbnutí tak i jízdu na pohodu i cestování. Skvěle ovladatelnej.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Honda CBF 600S: žádná co by stála za hřích
Yamaha FZS 600 Fazer: chtěl jsem rok 2001 až 2002 70kw, nedostatkový zboží a když jo, tak až na druhý straně republiky
Honda CB 600F Hornet: špatná zkušenost s bývalím prodejcem, uplně mě odradil

První dojmy - První dojmy, tak jelikož jsem měl předtím varadero 125, tak dojmy byly docela silný. Zátah parádní už od spodu. Dobrá ovladatelnost, pohodné sezení, sice trošku tvrdší, ale člověk si zvykne.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil hlavně začínajícím jezdcům. Taky jsem začínající ohledně silnějších strojů, na motorce mám 35kw, je hodná, dokáže odpustit. Po naučení nechám odškrtit. Jinak nebojte se toho, že to bude pro vás malý. Mám 188cm a 90kg a nic nebolí :D

Doplňky na motorce - Na Erince mám namontovaný nosič kufru, kufr 48l, cnc páčky, gripy, laďák beowulf, opěrka, rozšíření zrcátek

Ze začátku jsem měl spadeno na fazer 600, ale chtěl jsem rok 2001 až 2002 se 70kw abych to mohl seškrtit. jednu možnost jsem promrhal. Tak jsem hledal dál. Ale přijde mi, že to bylo strašně nedostatkový zboží. Poté jsem narazil na nádherného horneta 600, bohužel špatná zkušenost. Motorka šla na reklamaci. Po dlouhé době vráceny peníze. Mimochodem to byl rok 2001. Poté jsem si řekl, že nic staršího už nechcu, budu hledat novější tipy co budou stát za hřích a člověka jen tak neomrzi. Hledal jsem tak 3 měsíce. Pak se naskytla nádherná er6n (Erinka) líbila se mi vzhledem tahle krasavice oranžová. Ale údajně jsem jel na er6n černé barvy, novější rok, vybavení na cestování atd... při doražení na místo. A projití černé er6n mi neseděli dorazi na řídítkách, všechno totálně zamrdaný od vazelíny, kabely, různé spoje, šroubky, ze zádu celá maska atd... Tak jsem naznal, že to není to správné. A pak byla na řadě druhá mašinka oranžová er6n (Erinka). Všechno se zdálo ok, motorka sice byla v základu, žádné doplňky. Líbila se moc, až jsem ji koupil. Do těd ji ještě dovybavuju, měním a předělávám co je potřeba. Mám najeto zatím pouze 700km, jsem zatím strašně spokojenej, zvuk krásný, pohodlné, spotřeba mě přijde trošku větší, ale to bude tím že mám 35kw. Úložný prostor je nic moc, proto jsem si koupil kufr a maximální spokojenost. Jízda se spolujezdcem po slazení byla docela v pohodě. Aspoň u mě, ale přítelkyně naříkala na bolavý záda a náročnost na ruce. To jsem ještě jel bez kufru, těď to bude myslím lepší. S motorkou co jsem měl, jsem hodně cestoval po celé Čr. S Erinkou chcu totéž. Příští rok dáme možná i cizinu, pak bych doplnil nějáké cestopisy. Přeji všem pohodové ježdění a hlavně pokaždné s motorkou návrat domů v pořádku.

tomisek.h
tomisek.h napsal 24.11.15 v 17:47

Dík moc

Lubos92
Lubos92 napsal 24.11.15 v 12:08

Ahoj; moc krásná motorka .

tomisek.h
tomisek.h napsal 25.06.15 v 21:54

Díky

Decathlon
Decathlon napsal 25.06.15 v 21:52 10b.