Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Luca_69
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 8.10.2018

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• babí léto

Tak máme před sebou poslední měsíce krásné sezony, které nám snad přinesoujestě pár krásných výletů. Zatím najeto 13 tis km. Za krásného počasí ve čtrnácti dnech projeto celé Skotsko až do severského města Ullapool.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Příprava na tour po Skotsku, konec konektorování.

Ráno po čárách. ráno kdy by měli všechny čarodějnice ovzduším poletovat v podobě popela, kolem sedmé ráno, musel nějaký popel z extra jízlivé čarodějnice posednout naší psí slečnu, která je jinak „skoro“ vzor roztomilo

Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • Příprava na tour de Skotsko pokračování

A je to tady. O víkendu si spokojeně jedeme na sraz do Lipovce s tím, že mám velké kufry, a tím pádem jsou starosti typu „kam s tím“ zažehnány. A další víkend mám strach, že na „Tour to Scotish“ vůbec neodjedeme. Jednou

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Příprava na tour po Skotsku

Tak voděodolnou navigaci bychom měli, vyhřívané gripy taky, a brašny do integrovaných kufrů se mi upravují… jen by to chtělo ty velká víka na integrované kufry, abychom si sebou mohli vzít víc jídla a nějaké ty oblečky p

Vloženo: 29.04.2015
    Uskutečněno: 29.04.2015
  • držák navigace

Tak jsem zkusil investovat do držáku a nelituji.

Vloženo: 20.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015
  • Jarní probuzení

Nadešel čas prodlužujících se dnů, slunce které se neplazí po horizontu a dokonce skoro pálí přes okno. Jednoho dne jsem juknul na inzerci, a co nevidím originální vyhřívané gripy, ale ne ty s ovládáním v krabičce jako m

Vloženo: 03.03.2015
    Uskutečněno: 03.03.2015
  • Zimní čas - tlumiče

Takže nakonec to došlo tak daleko že se mi podařilo sehnat v Ilinois originál zadní tlumič co mohl mít najeto tak 15 tis a koupil jsem ho za 30 dolarů, ještě že tehdy byl dolar ještě za rozumných pár korun. čekal jsem an

Vloženo: 23.01.2015
    Uskutečněno: 23.01.2015
  • Zimní čas

Ať chceme nebo ne, zima se pomaličku vkradla mezi nás. Takže u mne přišel ten dlouho očekávaný čas na který se těším každý rok.. a dá se říct že skoro jako na novou sezonu. Přišel čas rozebrání leštění,opravování, vyměň

Vloženo: 27.11.2014
    Uskutečněno: 27.11.2014
  • Zadní tlumič pokračování..

Po problému s rozpadnutím zadního tlumiče které se odehrálo 36 hodin před plánovaným odjezdem do Itálie, jsem přemýšlel jestli akci neodvolat. Tak jsem se rozhlédl po internetových bazarech a zjistil jsem že tlumič na De

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Zadní tlumič, jak vypadá kapka štěstí v kurevské smůle

24 hodin před odjezdem na týdenní dovolenou do Itálie. Přijedu domu, hodím motku na hlavní stojan umýt ji, aby jsme nedělali ostudu. Pak ji sundám ze stojanu rána jak svina a moto sedí na zemi. juknu na to hodím s pomocí

Typ: Havárie
    Vloženo: 05.09.2014
    Uskutečněno: 05.09.2014
  • svody a zase svody

Ač jsem koupil moto z 2010 vypadala opravdu udržovaně, jen ty svody výfuku byli než zlaté tak hnědé a tečkované. Tak jsme na radu Vravera koupil Autosol - Bluing remover na čištění svodů, a vážně opravdu funguje

Vloženo: 27.08.2014
    Uskutečněno: 27.08.2014