Honda CB 750K (1983)

Aktualizováno 4.3.2019

Deník motorky
Nalezeno 31 záznamů

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Vloženo: 10.03.2016
    Uskutečněno: 10.03.2016
  • BCB 2016 výsledky

Děkuji přátelé za hodnocení (y) každýho chlapa pochvala potěší :-$ polechtá tu naši hrdost,ego nebo ješitnost jak tomu kdo říká to je jedno. +o( Pro Jardu poděkování za názor ani Ty ani Tvoji přátelé nejste "laici" j

Vloženo: 08.03.2016
    Uskutečněno: 08.03.2016
  • BOHEMIAN CUSTOM BIKE 2016 SOBOTA

Ve středu jen na otočku předat motocykl a hůrá zpátky do práce (u) Víkend už byl zcela věnován výstavě. B-) Bylo se znovu na co koukat ohromné množství krásných motocyklů na kterých bylo vidět,že zatím zaplaťpánbůh pořá

Vloženo: 07.03.2016
    Uskutečněno: 07.03.2016
  • BOHEMIAN CUSTOM BIKE 2016 STŘEDA

Po roce jsme znovu na výstavě BCB 2016.Je za tím sice hromada práce,zařizování i něco peněz a nakonec jako vždy improvizace,protože nic nemůže jít jednoduše. (u) ALE TO NEVADÍ (y) +o( Pro přátele posílám odkaz jak

Vloženo: 03.03.2016
    Uskutečněno: 03.03.2016
  • BOHEMIAN CUSTOM BIKE 2016

Všechno se to zase sere co je v dnešní době možný nevěřím. : Beru to jako poděkování,že je něco takového možné a samozřejmě největší Dík všem co mi pomáhají (y) Kamarádi použil jsem dostupné foto z internetu a trochu gr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.02.2016
    Uskutečněno: 22.02.2016
  • MOTOMŠE JAROMĚŘ JOSEFOV 2015

Ve spěchu dnešní doby je to příjemná jistota opět po roce mezi přáteli.Nechodím do kostela každej den vlastně jen jednou za rok,ale přijetí naší rodiny a laskavá slova pana faráře mi vrací vzpomínku na rodiče jako bychom

Vloženo: 12.09.2015
    Uskutečněno: 12.09.2015
  • SPZ nebo RZ

Už se mě několik lidí ptalo na moje SPZ :-$ není to nic oficiálního a nikde to nevydávají (n) Je to jen moje vybočení z řady můj názor moje riziko +o( Stačí oskenovat a dobrá tiskárna je to hned.Já zkrátka tu hnus

Vloženo: 25.05.2015
    Uskutečněno: 25.05.2015
  • BCB 2015 sobota

Nedá se to popsat to se musí zažít se vším co k tomu patřilo.+o( (y) Po 4 Plzeňkách nějakou sobotu večer přišla odvaha a rozhodnutí,že JO :-$ Potom už to "jen" zorganizovat dovést moto na výstavu fofrem zpátky do

Vloženo: 10.03.2015
    Uskutečněno: 10.03.2015
  • Bohemian Custom Bike 2015

Super zážitek konečně jsem se dostal mezi své. :-DD Najednou mi Vlaďka nenadávala,že mám hnusný fousy. :-) Měli je všichni a praštěný jsou stejně jako já. (y) Dostal jsem se z garáže až na národní výstavu to je prostě

Vloženo: 05.03.2015
    Uskutečněno: 05.03.2015
  • KOUZLA SE SVĚTLEM

Zapoměl jsem na SPZ :-$ je úterý večer,tak jsem vytáhnul kus plechu z pod ponku zapnul palici na forsáž a vyrobil takovej co snad projde na STK má i osvětlení. +o( Potom ho na 2 roky uložím :-DD .Chtěl jsem to Vlaď

Vloženo: 04.11.2014
    Uskutečněno: 04.11.2014
  • HOTOVO

Zvláštní pocit +o( už po druhé jsem dokončil renovaci motocyklu :-$ uklidil dílnu sednul si a koukal zpátky na rok práce,ale pro mě relaxu a udržení odstupu od praštěný doby. :-) Potkal jsem za ten rok hodně nových a

Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014
  • ČTVRTEK

Máme krásnej podzim a tak jezdíme. +o( Harley nám zatím dává ochutnat jaké to je. (s) Bomba,ale neumím to popsat musí si to zažít každý sám. +o( Kafíčko čekalo jen chvilku,ale už má zase plnou péči. :-) Jsem už magor

Vloženo: 16.10.2014
    Uskutečněno: 16.10.2014
  • Fešanda

Chorvatsko dobrý i když 5 dnů z 12 chcalo.mě to nevadilo. :-) Nezvonil telefon a měl jsem čas na rodinu a vnoučata.Příjezd jsem naplánoval na pátek,protože není provoz. :-D To moji miláčci netuší,že jsem potřeboval tu v

Vloženo: 26.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • Airbrush

Foto bez komentáře kam se hrabu se svojí prací,tohle je úplně jiná liga. (y) +o(

Vloženo: 06.07.2014
    Uskutečněno: 06.07.2014
  • Těžko v životě a paráda v garáži

Tak jsem zase musel do servisu na kontrolu :-( 2 roky jsem to odkládal není o co stát. (n) Podle reakce ostatních byl tenkrát můj report po operaci dost brutální a tak jsem ho dal radši z profilu do prd.. ono to k mot

Vloženo: 22.06.2014
    Uskutečněno: 22.06.2014
  • zase o kousek vejš

Koukal jsem co bych vylepšil proti 1 renovaci a padli mi do oka třmeny brzd,Jsou hnusný barva musí dolů a oxidace je za těch 30 let už taky trochu požrala. :-( Tak jo zkusím to :-) nastříkat je můžu vždycky. ;-) Nic s

Vloženo: 12.05.2014
    Uskutečněno: 12.05.2014
  • lázně i krásná sobota v garáži

Opět jsme zavítali do Maďarska na relax (y) ;-) Super paráda veliká čas pro rodinu i kamarády :-) Po návratu domů pokračuju vypadá to dobře mám z práce radost. ;-)

Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 30.03.2014
  • MOTOR

Nejhorší část renovace. :-( Dostat ten ingot zpět do rámu a nic nepoškrábat ani nezničit. :-) Jo je tam už to mám vychytaný úvaz skrz válce a tam je i těžiště motoru. Dvojitě kurtu,kdyby něco a normální uzel ono se to v

Vloženo: 22.03.2014
    Uskutečněno: 22.03.2014
  • POMERANČ *SANITKA*HRC HONDA*

V týdnu jsem přivezl první díly domů a za mojí moto sobotu jsem to postavil na stůl.Centrální stojan je jenom na montáž potom půjde pod ponk.Mám z ní radost možná jsem dědek bláznivej,ale ta barva je " fakt dost hustá"

Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 15.03.2014
  • první vlaštovka

rám je v laku to je mazec HRC Honda hadr ;-) v kombinaci s černou to bude asi trošku divoký kafíčko. +o( Motor je vlaku a už čeká na rám. Při volném mistě na stole jsem z Gase vyhodil závodní elektriku a natáhnul t

Vloženo: 07.03.2014
    Uskutečněno: 07.03.2014
  • ze starého nové

Konečně jsem všechno doleštil a můžu uklidit dílnu. ;-) Bordel neskutečnej všude,ale výsledek stojí za to. (y) Všechno nejde do dokonalosti,ale patina 30 let starých dílů není určitě na závadu.Uvázal jsem ke stropu motor

Vloženo: 22.02.2014
    Uskutečněno: 22.02.2014
  • Magic colours

Tak mám konečně rozhodnuto. ;-) 2 měsíce čekám až mě něco praští do palice a pořád nic.Není to nepříjemný sedět u motorky v garáži koukat ze všech stran,přemýšlet,poslouchat Blaník a cucat Plzeňku,ale pořád nic až dnes v

Vloženo: 12.02.2014
    Uskutečněno: 12.02.2014
  • pěkná špinavá práce

Pokračování na rámu.Už je rozřezáno nově povařeno,umyto a odvezeno na pískování a lak.Taky trochu leštění,aby to odsejpalo. ;-)

Vloženo: 05.02.2014
    Uskutečněno: 05.02.2014
  • DROBNOST

Mám v práci k dispozici nový IT systém na řazení objednávek a následně sestavení linek pro rozvoz tj. 2 hodiny času úspora a hurá do garáže. (y) Je to jenom taková prkotina v úterý večer,ale mám z toho radost. +o(

Vloženo: 14.01.2014
    Uskutečněno: 14.01.2014
  • KONSTRUKCE

Těžko popsat. ;-) Na co hlava myslí ruce se snaží udělat.Chodím do garáže a pořád přemýšlím jak to bude celé vypadat.Už jsem o kus dál,protože dnes už je sedlo součástí motorky.Přední držák se zasune do průchodky v pří

Vloženo: 11.01.2014
    Uskutečněno: 11.01.2014
  • VÁNOCE

Moje sobotní odpoledne jsem si dnes užil.Mám rozebráno opravdu na holo. Od dnešního dne začíná to hezký montovat zpět vše co prošlo renovací.Základ je rám po úpravách do laku a pak už strojit nový Café Racer.

Vloženo: 21.12.2013
    Uskutečněno: 21.12.2013
  • MIKULÁŠ

Dnes na Mikuláše dorazila zima i k nám. :-( Nevadí já už mám i ježíška přišel dnes v krabici a mám z něj radost.Původně jsem chtěl bejt správnej stavitel custom bajku a sedlo na můj cafe racer vyrobit sám.Po studiu co vš

Vloženo: 06.12.2013
    Uskutečněno: 06.12.2013
  • první kontakt "seznamka"

Jsem překvapenej jak je to proti Maximovi všechno jednoduchý. ;-) Pan Soichiro Honda to má podle mě zmáknutý líp než Yamaha. Není na co čekat nebudu to zase dělat rok a půl.Odpoledne jsem zašel do garáže a večer už b

Vloženo: 23.11.2013
    Uskutečněno: 23.11.2013